STIRNU BUKS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Kaimiņš 1132 Sport.Event.Print 01:24:21 VB2 1 V1 +00:00 +00:00 01:30 750 240 990
2 Artūrs Pauliņš 1267 SiS Latvija 01:25:01 VB2 2 V2 +00:40 +00:40 01:17 744 281 1025
3 Dainis Limanāns 1148 Swedbank 01:29:11 VB2 3 V3 +04:50 +04:50 01:17 709 281 990
4 Māris Ābele 1303 Isostar 01:29:35 VB2 4 V4 +05:14 +05:14 01:31 706 237 943
5 Guntis Grīnvalds 1089 Moller Auto Ventspils/SIS 01:29:52 VB2 5 V5 +05:31 +05:31 01:37 704 223 927
6 Jānis Kūms 1336 SiS Latvija 01:30:09 VB2 6 V6 +05:48 +05:48 01:23 702 260 962
7 Jānis Tamužs 1229 OK Ozons 01:30:54 VB2 7 V7 +06:33 +06:33 01:19 696 273 969
8 Kristaps Broks 1066 VSK Noskrien Rieksti 01:30:58 VB2 8 V8 +06:37 +06:37 01:26 695 251 946
9 Jānis Šņoriņš 1131 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:34:17 VBJ 1 V9 +09:56 +00:00 01:13 671 296 967
10 Jānis Baunis 1180 01:35:50 VBJ 2 V10 +11:29 +01:33 01:12 660 300 960
11 Aigars Matisons 1145 Moller Auto Ventspils / SIS 01:35:56 VB3 1 V11 +11:35 +00:00 01:37 659 223 882
12 Juris Damškalns 1130 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 01:36:30 VB2 9 V12 +12:09 +12:09 01:17 656 281 937
13 Kaspars Kārkliņš 1361 Siguldas izlase 01:36:30 VB3 2 V13 +12:09 +00:34 01:38 656 220 876
14 Einārs Šillers 1264 Maratona klubs / Ziemeļkurzeme OK 01:37:27 VB3 3 V14 +13:06 +01:31 01:47 649 202 851
15 Antis Zunda 1391 01:37:27 VB4 1 V15 +13:06 +00:00 01:35 649 227 876
16 Savēlijs Suharževskis 1318 DTC Jaunība 01:38:11 VBJ 3 V16 +13:50 +03:54 01:35 644 227 871
17 Robertas Zaicevas 1353 ASICS 01:38:22 VB3 4 V17 +14:01 +02:26 01:45 643 206 849
18 Fl?vio Nunes 1235 Portugal 01:39:07 VB2 10 V18 +14:46 +14:46 01:43 638 210 848
19 Arno Šķipars 1001 Ventspils Maratona Klubs 01:41:05 VB2 11 V19 +16:44 +16:44 01:39 626 218 844
20 Ansis Mežulis 1124 Jūrmalas skrējēju klubs 01:42:15 VB3 5 V20 +17:54 +06:19 01:49 619 198 817
21 Aigars Silkalns 1143 colorlib.com 01:42:23 VB2 12 V21 +18:02 +18:02 01:28 618 245 863
22 Raitis Grablovskis 6143 pedaspiezemes.com 01:42:25 VB2 13 V22 +18:04 +18:04 01:23 618 260 878
23 Pēteris Stepiņš 1348 Swedbank 01:43:01 VB2 14 V23 +18:40 +18:40 01:46 614 204 818
24 Kristaps Čehovičs 1262 01:43:08 VB2 15 V24 +18:47 +18:47 01:39 613 218 831
25 Artis Upmalis 1324 Rezidenti 01:43:36 VB2 16 V25 +19:15 +19:15 01:27 611 248 859
26 Agnese Pastare 1306 Ogre 01:44:14 SB2 1 S1 +00:00 +00:00 01:37 750 275 1025
27 Zigmunds Zauls 1110 01:44:14 VB3 6 V26 +19:53 +08:18 01:46 607 204 811
28 Zanda Ulanova 1079 01:45:05 SB2 2 S2 +00:51 +00:51 01:46 744 252 996
29 Ernests Koleda 1291 01:45:52 VB3 7 V27 +21:31 +09:56 01:53 598 191 789
30 Kaspars Radziņš 1313 OSVeikals.lv 01:46:25 VB2 17 V28 +22:04 +22:04 01:46 594 204 798
31 Gints Rudzītis 1204 Valmieras velo vienība 01:46:55 VB2 18 V29 +22:34 +22:34 01:55 592 188 780
32 Ansis Pūce 1218 Saldus Boksa klubs 01:47:11 VB2 19 V30 +22:50 +22:50 01:29 590 243 833
33 Ivo Rudinskis 1220 Saldus Boksa klubs 01:47:27 VB2 20 V31 +23:06 +23:06 01:33 589 232 821
34 Artūrs Kozlovskis 1288 01:48:36 VBJ 4 V32 +24:15 +14:19 01:28 583 245 828
35 Arnis Hansons 1381 01:48:43 VB2 21 V33 +24:22 +24:22 01:46 582 204 786
36 Mārtiņš Gailis 1276 Kocēnu Sporta Klubs 01:49:27 VB2 22 V34 +25:06 +25:06 01:36 578 225 803
37 Igors Morgunovs 6138 MARATONA KLUBS 01:49:52 VB2 23 V35 +25:31 +25:31 01:42 576 212 788
38 Edgars Dzenuška 1261 01:50:31 VB2 24 V36 +26:10 +26:10 01:37 572 223 795
39 Arnis Grasis 1323 Auseklis IK 01:50:41 VB3 8 V37 +26:20 +14:45 01:53 572 191 763
40 Dace Banga 1072 bangasprivatprakse.lv 01:50:54 SB2 3 S3 +06:40 +06:40 02:02 705 219 924
41 Māris Sardiko 6134 01:51:24 VB2 25 V38 +27:03 +27:03 01:28 568 245 813
42 Tilts Valdis 1172 Kocēnu nov. 01:51:30 VB3 9 V39 +27:09 +15:34 02:09 567 167 734
43 Aivis Reinholds 1025 01:51:36 VB3 10 V40 +27:15 +15:40 02:01 567 179 746
44 Uldis Raipalis 1154 Gentlemen's Club 01:51:45 VB2 26 V41 +27:24 +27:24 01:40 566 216 782
45 Artūrs Soročenkovs 1122 Modelists-Konstruktors 01:51:53 VB2 27 V42 +27:32 +27:32 01:47 565 202 767
46 Arturs Junolainens 1192 Bultas 01:52:01 VB2 28 V43 +27:40 +27:40 02:00 565 180 745
47 Andris Robalds 1369 Talsu Pakalnu sporta klubs 01:52:04 VBJ 5 V44 +27:43 +17:47 01:18 565 277 842
48 Ivars Valtass 1365 METRONS SK 01:52:29 VB3 11 V45 +28:08 +16:33 02:04 562 174 736
49 Artis Dūriņš 1219 Saldus Boksa klubs 01:52:34 VB2 29 V46 +28:13 +28:13 01:24 562 257 819
50 Baiba Ažušele 1249 01:52:34 SBJ 1 S4 +08:20 +00:00 01:51 694 241 935
51 Ivars Kassalis 1333 Riga Ironman Team 01:53:04 VB2 30 V47 +28:43 +28:43 02:04 560 174 734
52 Mārtiņš Liberts 1251 01:53:20 VB2 31 V48 +28:59 +28:59 01:35 558 227 785
53 Ritvars Klapars 1069 01:53:29 VB3 12 V49 +29:08 +17:33 01:43 557 210 767
54 Gatis Pūcītis 1256 Swedbank 01:53:35 VB2 32 V50 +29:14 +29:14 01:26 557 251 808
55 Māris Bisenieks 1078 OK "Purva Bridējs" 01:53:39 VB3 13 V51 +29:18 +17:43 01:48 557 200 757
56 Jānis Circens 1273 Viļakas novads 01:53:54 VBJ 6 V52 +29:33 +19:37 01:47 555 202 757
57 Valdis Prauliņš 1236 Čiekurkalna Road Runners 01:54:08 VB3 14 V53 +29:47 +18:12 01:45 554 206 760
58 Kārlis Vīksne 1354 Veikals 42km 01:54:16 VB2 33 V54 +29:55 +29:55 01:22 554 263 817
59 Ģirts Žagars 1372 01:54:26 VB2 34 V55 +30:05 +30:05 01:48 553 200 753
60 Intars Vēberis 1093 01:55:39 VB2 35 V56 +31:18 +31:18 01:50 547 196 743
61 Agris Noviks 1300 Vichy 01:55:47 VBJ 7 V57 +31:26 +21:30 01:49 546 198 744
62 Iveta Caune 1098 01:55:51 SB2 4 S5 +11:37 +11:37 01:34 675 284 959
63 Roberts Ivzāns 1099 01:55:51 VB3 15 V58 +31:30 +19:55 01:51 546 195 741
64 Ronalds Zarīts 1295 Scope 01:56:05 VB2 36 V59 +31:44 +31:44 01:55 545 188 733
65 Lauris Zilveris 1301 Pīļtēviņa pārgājiens 01:56:24 VB2 37 V60 +32:03 +32:03 01:42 543 212 755
66 Artis Ločmelis 1351 OK Burkānciems 01:56:35 VB3 16 V61 +32:14 +20:39 01:52 543 193 736
67 Linda Katlapa 1102 Siguldas izlase 01:56:40 SB3 1 S6 +12:26 +00:00 01:49 670 245 915
68 Didzis Kalniņš 1184 Maratona klubs 01:56:44 VB3 17 V62 +32:23 +20:48 01:59 542 182 724
69 Arnis Ābelītis 1096 01:57:12 VB4 2 V63 +32:51 +19:45 01:59 540 182 722
70 Anrijs Hodžajevs 1071 STARCO 01:57:33 VB2 38 V64 +33:12 +33:12 01:35 538 227 765
71 Gints Krieviņš 1104 01:57:45 VB2 39 V65 +33:24 +33:24 01:36 537 225 762
72 Austris Armans 1328 VSK NOSKRIEN / Draņķa Pāķi 01:58:13 VB2 40 V66 +33:52 +33:52 02:00 535 180 715
73 Klinta Lauska 1258 Isostar 01:58:49 SB2 5 S7 +14:35 +14:35 02:16 658 196 854
74 Laura Lapiņa 1270 Siguldas izlase 01:59:06 SB3 2 S8 +14:52 +02:26 01:52 656 238 894
75 Rolands Trencis 1053 VSK Noskrien 01:59:32 VB2 41 V67 +35:11 +35:11 01:39 529 218 747
76 Andis Auziņš 1188 02:00:02 VB2 42 V68 +35:41 +35:41 01:50 527 196 723
77 Maris Veliks 6144 TRX CĒSIS 02:00:21 VB3 18 V69 +36:00 +24:25 02:06 526 171 697
78 Mārtiņš Miķelsons 6158 www.lmp.lv 02:01:07 VB2 43 V70 +36:46 +36:46 01:43 522 210 732
79 Dainis Razminovičs 1277 02:01:13 VB3 19 V71 +36:52 +25:17 02:01 522 179 701
80 Raimonds Ronis 1358 02:01:33 VB2 45 V72 +37:12 +37:12 01:39 520 218 738
81 Ivars Griezitis 6147 Riga Adventure Team 02:01:33 VB2 44 V73 +37:12 +37:12 01:38 520 220 740
82 Dainis Saukāns 1314 02:01:51 VB3 20 V74 +37:30 +25:55 02:01 519 179 698
83 Antanas Anskaitis 1134 02:01:52 VB2 46 V75 +37:31 +37:31 01:41 519 214 733
84 Ginta Rassa 1146 MARATONA KLUBS 02:01:53 SB3 3 S9 +17:39 +05:13 01:54 641 234 875
85 Ilmars Knipšis 1088 Lejasurgas 02:02:13 VB3 21 V76 +37:52 +26:17 01:59 518 182 700
86 Ruben Martinez 1248 02:02:37 VB2 47 V77 +38:16 +38:16 01:51 516 195 711
87 Ģirts Kaļķis 6151 Lindy hop 02:02:40 VB3 22 V78 +38:19 +26:44 02:02 516 177 693
88 Māris Dazarts 1129 Lattelecom 02:02:40 VB2 48 V79 +38:19 +38:19 01:47 516 202 718
89 Anete Midrijāne 1144 mammadaba 02:02:51 SB2 6 S10 +18:37 +18:37 01:45 636 254 890
90 Kristaps Heinsbergs 1022 MMA Jūrmala 02:02:54 VBJ 8 V80 +38:33 +28:37 01:54 515 189 704
91 Inese Rēriha 1141 VSK Noskrien Vāveres 02:02:54 SB2 7 S11 +18:40 +18:40 02:02 636 219 855
92 Jānis Ausmanis 1181 SK Katrīna 02:02:58 VB3 23 V81 +38:37 +27:02 01:56 514 186 700
93 Kristaps Belinskis 1225 Njauvas 02:02:59 VB2 49 V82 +38:38 +38:38 02:04 514 174 688
94 Andris Vējiņš 1327 Swedbank 02:03:04 VB2 50 V83 +38:43 +38:43 01:44 514 208 722
95 Jevgeņijs Markins 1068 02:03:27 VB2 51 V84 +39:06 +39:06 02:19 512 155 667
96 Vairis Krauklis 1015 Privātbūve 02:03:28 VB4 3 V85 +39:07 +26:01 02:14 512 161 673
97 Edgars Bērze 1092 02:03:39 VB2 52 V86 +39:18 +39:18 02:06 512 171 683
98 Liene Štalte 1090 Moller Auto Ventspils/SIS 02:03:42 SB2 8 S12 +19:28 +19:28 01:48 632 247 879
99 Konstantīns Ozerovs 1260 02:03:49 VB2 53 V87 +39:28 +39:28 02:09 511 167 678
100 Andis Miķelsons 1307 02:03:53 VB3 24 V88 +39:32 +27:57 01:55 511 188 699
101 Armands Zvejnieks 1055 Moller Auto Ventspils/SIS 02:03:58 VB2 54 V89 +39:37 +39:37 01:50 510 196 706
102 Rihards Jāgers 1186 Sportlife.lv 02:04:20 VB2 55 V90 +39:59 +39:59 01:56 509 186 695
103 Uldis Livdāns 1242 SSK Bebra 02:04:26 VB3 25 V91 +40:05 +28:30 01:47 508 202 710
104 Guntis Rasims 1362 Rēzeknes novads 02:04:59 VB2 56 V92 +40:38 +40:38 01:44 506 208 714
105 Andis Puriņš 1357 02:05:04 VB3 26 V93 +40:43 +29:08 01:33 506 232 738
106 Sandra Grosberga 1275 OS VEIKALS 02:05:06 SBJ 2 S13 +20:52 +12:32 01:41 625 264 889
107 Artūrs Bernovskis 1028 Mailigen 02:05:14 VB2 57 V94 +40:53 +40:53 01:53 505 191 696
108 Edijs Leveika 1339 02:05:21 VB2 58 V95 +41:00 +41:00 01:20 505 270 775
109 Ekaterina Korobkina 1187 Panatta 02:05:28 SB2 9 S14 +21:14 +21:14 02:26 623 183 806
110 Kristīne Jansone 1234 SSK Bebra 02:05:42 SBJ 3 S15 +21:28 +13:08 01:42 622 262 884
111 Alvita Mirecka 1118 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 02:05:45 SB3 4 S16 +21:31 +09:05 01:56 622 230 852
112 Jānis Seglickis 1243 Pingvīni 02:05:52 VB2 59 V96 +41:31 +41:31 02:00 503 180 683
113 Romāns Giruckis 1320 02:06:02 VB2 60 V97 +41:41 +41:41 02:11 502 165 667
114 Valdis Lepiksons 1286 Auseklis IK 02:06:08 VB3 27 V98 +41:47 +30:12 02:01 502 179 681
115 Mairis Apsītis 1330 SPĒKA PASAULE 02:06:12 VB2 61 V99 +41:51 +41:51 02:04 501 174 675
116 Viesturs Dzirkalis 1279 sia Seastone 02:06:20 VB3 28 V100 +41:59 +30:24 01:50 501 196 697
117 Normunds Zauls 1019 Limbaži 02:06:35 VB3 29 V101 +42:14 +30:39 01:49 500 198 698
118 Erlens Grunckis 1040 Valmiera 02:06:44 VB3 30 V102 +42:23 +30:48 01:59 499 182 681
119 Raivis Grīviņš 1386 Valmieras novads 02:06:53 VB2 62 V103 +42:32 +42:32 01:56 499 186 685
120 Agris Spalviņš 1388 Mailigen 02:06:56 VB3 31 V104 +42:35 +31:00 02:07 498 170 668
121 Arvīds Pelēcis 1020 02:06:57 VBJ 9 V105 +42:36 +32:40 01:57 498 185 683
122 Dāvis Lapiņš 6155 02:07:04 VBJ 10 V106 +42:43 +32:47 01:51 498 195 693
123 Agnis Mūrnieks 1167 OVI 02:07:05 VB2 63 V107 +42:44 +42:44 01:49 498 198 696
124 Elita Zālīte 1193 TRXCēsis 02:07:09 SB3 5 S17 +22:55 +10:29 02:11 615 204 819
125 Anete Casno 6154 02:07:41 SB2 10 S18 +23:27 +23:27 02:05 612 214 826
126 Jānis Ģirnis 1340 02:07:48 VB3 32 V108 +43:27 +31:52 01:52 495 193 688
127 Aivis Gusts 1135 Squeezy 02:08:19 VB2 64 V109 +43:58 +43:58 01:43 493 210 703
128 Māris Vizulis 1138 DNB banka 02:08:27 VB2 65 V110 +44:06 +44:06 02:11 493 165 658
129 Intars Opolais 6142 Izturība/DION 02:08:44 VB2 66 V111 +44:23 +44:23 01:46 491 204 695
130 Konstantīns Vasiļjevs 1259 Dion SportLab 02:09:02 VB2 67 V112 +44:41 +44:41 02:02 490 177 667
131 Ivars Ikstens 1387 02:09:17 VB2 68 V113 +44:56 +44:56 01:42 489 212 701
132 Lāsma Zebuliņa 1035 02:09:25 SB3 6 S19 +25:11 +12:45 02:13 604 201 805
133 Sandis Dorbe 1111 SK Ozolnieki 02:09:31 VB2 69 V114 +45:10 +45:10 01:58 488 183 671
134 Kārlis Kostjukovs 1378 Lattelecom 02:09:51 VB2 70 V115 +45:30 +45:30 02:02 487 177 664
135 Kristaps Zvirgzds 1205 Intervālu Regresori 02:09:58 VBJ 11 V116 +45:37 +35:41 01:38 487 220 707
136 Lelde Broka 1080 VSK Noskrien Vāveres 02:10:02 SB2 11 S20 +25:48 +25:48 02:00 601 223 824
137 Agnis Frijārs 1311 02:10:09 VB2 71 V117 +45:48 +45:48 02:27 486 147 633
138 Aija Bremšmite 6146 Fizkultūras Nora 02:10:18 SB2 12 S21 +26:04 +26:04 02:16 600 196 796
139 Kaspars Pīlādzis 1352 Swedbank 02:10:29 VB2 72 V118 +46:08 +46:08 01:52 485 193 678
140 Uldis Daugaviņš 1329 02:10:36 VB2 73 V119 +46:15 +46:15 02:07 484 170 654
141 Eduards Mozulis 1136 Engures sportam 02:10:43 VBJ 12 V120 +46:22 +36:26 01:59 484 182 666
142 Egita Uzule 1221 Saldus Boksa klubs 02:10:48 SB3 7 S22 +26:34 +14:08 02:21 598 189 787
143 Andris Orniņš 1007 02:11:14 VB2 74 V121 +46:53 +46:53 01:55 482 188 670
144 Alvis Lepiksons 1285 Auseklis IK 02:11:44 VB3 33 V122 +47:23 +35:48 02:04 480 174 654
145 Ance Ziediņa 1252 Mammadaba 02:11:44 SB2 13 S23 +27:30 +27:30 02:11 593 204 797
146 Rinalds Zeltiņš 1356 KMKVP 02:11:47 VB3 34 V123 +47:26 +35:51 02:08 480 169 649
147 Arūnas Beržinskas 1177 02:12:07 VB3 35 V124 +47:46 +36:11 02:00 479 180 659
148 Aivis Štemmers 1119 SK Pūre 02:12:18 VB2 75 V125 +47:57 +47:57 01:30 478 240 718
149 Jānis Pauliņš 1215 Es i no Tals! 02:12:28 VB2 76 V126 +48:07 +48:07 01:58 478 183 661
150 Miks Vilsons 1237 VSK Noskrien 02:12:36 VB3 36 V127 +48:15 +36:40 02:16 477 159 636
151 Māris Berķis 1222 pulsometrs.lv 02:12:37 VB2 77 V128 +48:16 +48:16 02:21 477 153 630
152 Baiba Gabrāne 1043 02:12:47 SB2 14 S24 +28:33 +28:33 01:55 589 232 821
153 Uģis Zanders 1367 Riga Freediving 02:12:49 VB3 37 V129 +48:28 +36:53 01:58 476 183 659
154 Endijs Melecis 1227 If Apdrošināšana 02:13:10 VB2 78 V130 +48:49 +48:49 02:27 475 147 622
155 Mārtiņš Ozoliņš 6160 02:13:14 VB2 79 V131 +48:53 +48:53 01:42 475 212 687
156 Ģirts Vēsma 1199 02:13:16 VB4 4 V132 +48:55 +35:49 02:08 475 169 644
157 Jūlija Kuzņecova 1165 Dr. Klauns 02:13:34 SB3 8 S25 +29:20 +16:54 02:22 585 188 773
158 Dace Linde 6140 02:13:39 SB2 15 S26 +29:25 +29:25 02:06 585 212 797
159 Edgars Kļaviņš 1207 SK Magnen 02:13:41 VB3 38 V133 +49:20 +37:45 02:00 473 180 653
160 Jēkabs Krastiņš 1384 SK Metroons / Nike 02:13:58 VB3 39 V134 +49:37 +38:02 01:53 472 191 663
161 Ieva Pūce 1359 VSK Noskrien 02:14:03 SB3 9 S27 +29:49 +17:23 02:11 583 204 787
162 Egils Betmanis 1208 Es i No Tals! 02:14:06 VB2 80 V135 +49:45 +49:45 02:05 472 173 645
163 Ieva Dobule 6139 Izturība 02:14:08 SB2 16 S28 +29:54 +29:54 02:08 583 209 792
164 Ilze Boldāne 1051 02:14:15 SB3 10 S29 +30:01 +17:35 02:15 582 198 780
165 Rodrigo Treijers 1077 Virsotne/Marmot 02:14:23 VB3 40 V136 +50:02 +38:27 02:14 471 161 632
166 Rolands Gritāns 1366 ABAVA 02:14:36 VB3 41 V137 +50:15 +38:40 02:07 470 170 640
167 Jānis Vērdiņš 1061 Sējas novads/MSĢ 02:14:47 VB2 81 V138 +50:26 +50:26 01:37 469 223 692
168 Līga Vībure 1034 02:15:11 SB2 17 S30 +30:57 +30:57 02:07 578 210 788
169 Evija Melberga 1002 VSK Noskrien 02:15:16 SB2 18 S31 +31:02 +31:02 01:35 578 281 859
170 Dainis Spaliņš 1274 02:15:34 VB4 5 V139 +51:13 +38:07 01:56 467 186 653
171 Viesturs Puriņš 1244 02:16:01 VB3 42 V140 +51:40 +40:05 02:22 465 152 617
172 Juta Guļkeviča 1241 VSK Noskrien 02:16:05 SB2 19 S32 +31:51 +31:51 02:09 574 207 781
173 Juris Zariņš 1393 OK Ozons 02:16:18 VB4 6 V141 +51:57 +38:51 01:57 464 185 649
174 Līga Irbe 1326 02:16:32 SB2 20 S33 +32:18 +32:18 01:54 573 234 807
175 Jānis Deksnis 1350 Swedbank 02:16:34 VB2 82 V142 +52:13 +52:13 02:06 463 171 634
176 Nauris Auzenbahs 1161 DzSK Lokomotīve 02:16:44 VB3 43 V143 +52:23 +40:48 02:05 463 173 636
177 Matthew Ettl 1374 www.linguafranca.lv 02:16:45 VB2 83 V144 +52:24 +52:24 02:22 463 152 615
178 Roberts Neilands 1006 BOLE mēbeles 02:16:52 VB3 44 V145 +52:31 +40:56 02:22 462 152 614
179 Arnis Pokšāns 1054 Abas Kreisās Kājas 02:17:13 VB3 45 V146 +52:52 +41:17 02:04 461 174 635
180 Didzis Krigers 1170 02:17:46 VB4 7 V147 +53:25 +40:19 02:28 459 146 605
181 Natalija Zeņina 1266 ELKOR 02:18:22 SB3 11 S34 +34:08 +21:42 02:17 565 195 760
182 Zane Bulāne 1024 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 02:18:23 SB2 21 S35 +34:09 +34:09 02:16 565 196 761
183 Signis Vāvere 1023 VSK Noskrien 02:18:26 VB2 85 V148 +54:05 +54:05 02:23 457 151 608
184 Mārtiņš Gūtmanis 1026 Engures sportam / Mamma Daba 02:18:26 VB2 84 V149 +54:05 +54:05 01:40 457 216 673
185 Jānis Kopmanis 1175 02:18:50 VB3 46 V150 +54:29 +42:54 02:01 456 179 635
186 Kristaps Skujiņš 1094 Spararats 02:18:51 VB2 86 V151 +54:30 +54:30 02:04 456 174 630
187 Agris Veipāns 6135 02:18:54 VB3 47 V152 +54:33 +42:58 02:06 455 171 626
188 Līva Bogdanova 1125 02:18:54 SB2 22 S36 +34:40 +34:40 02:06 563 212 775
189 Dainis Driņķis 1189 02:19:05 VB3 48 V153 +54:44 +43:09 02:44 455 132 587
190 Agnis Bērziņš 1128 DNB banka 02:19:12 VB2 87 V154 +54:51 +54:51 02:00 454 180 634
191 Māris Zundāns 1160 Panatta 02:19:16 VB2 88 V155 +54:55 +54:55 02:32 454 142 596
192 Vadims Stepanovs 1280 Maratona klubs/CRAMO 02:19:17 VB2 89 V156 +54:56 +54:56 01:48 454 200 654
193 Jānis Butkēvičus 1106 02:19:18 VB2 90 V157 +54:57 +54:57 02:09 454 167 621
194 Dace Ancāne 1263 02:19:22 SB2 23 S37 +35:08 +35:08 02:28 561 180 741
195 Aigars Francis 1246 02:19:41 VBJ 13 V158 +55:20 +45:24 02:03 453 176 629
196 Indars Melzobs 1048 VSK Noskrien 02:19:43 VB2 91 V159 +55:22 +55:22 01:59 453 182 635
197 Lolita Kauķe 1347 SK Briksnis 02:19:45 SB2 24 S38 +35:31 +35:31 02:08 559 209 768
198 Nelda Neilande 1297 Vichy 02:19:48 SBJ 4 S39 +35:34 +27:14 02:24 559 185 744
199 Anete Danelsone 1268 Purva Kurmji 02:19:49 SB2 25 S40 +35:35 +35:35 02:10 559 205 764
200 Kristīne Sekace 1108 Kustību telpa 02:19:57 SB2 26 S41 +35:43 +35:43 02:20 559 191 750
201 Madara Tīģere 1382 02:20:41 SBJ 5 S42 +36:27 +28:07 02:27 556 182 738
202 Laila Ceika 1070 02:20:44 SB4 1 S43 +36:30 +00:00 02:17 555 195 750
203 Agita Gritāne 1375 02:20:57 SB3 12 S44 +36:43 +24:17 02:22 555 188 743
204 Sanita Ivanova 1100 02:21:02 SB2 27 S45 +36:48 +36:48 02:09 554 207 761
205 Austris Vasiļevskis 1047 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:21:25 VB2 92 V160 +57:04 +57:04 02:14 447 161 608
206 Juris Līpacis 1017 02:21:25 VB3 49 V161 +57:04 +45:29 02:33 447 141 588
207 Aleksandrs Moskaļiks 1338 02:21:43 VB2 93 V162 +57:22 +57:22 02:13 446 162 608
208 Zane Timma 1342 MammaDaba/ SK Katrīna 02:21:44 SB2 28 S46 +37:30 +37:30 02:22 552 188 740
209 Jurģis Stukuls 1341 MammaDaba/ SK Katrīna 02:21:44 VB2 94 V163 +57:23 +57:23 01:22 446 263 709
210 Uģis Bents 1084 02:21:56 VB2 95 V164 +57:35 +57:35 02:01 446 179 625
211 Aiva Liepiņa 1057 02:22:05 SB2 29 S47 +37:51 +37:51 02:12 550 202 752
212 Aivars Bergmanis 1265 VSK Noskrien 02:22:05 VB3 50 V165 +57:44 +46:09 02:32 445 142 587
213 Juris Grodnis 1158 Krokus 02:22:24 VB3 51 V166 +58:03 +46:28 02:05 444 173 617
214 Inese Neilande 1283 02:22:36 SB3 13 S48 +38:22 +25:56 02:39 548 168 716
215 Aija Melezere 1081 02:22:36 SB2 30 S49 +38:22 +38:22 02:09 548 207 755
216 Inese Kauķe 1346 Kārklu muiža 02:22:43 SB3 14 S50 +38:29 +26:03 02:30 548 178 726
217 Guntis Pucens 1075 02:23:02 VB3 52 V167 +58:41 +47:06 02:07 442 170 612
218 Sergejs Smirnovs 1228 02:23:25 VB2 96 V168 +59:04 +59:04 02:36 441 138 579
219 Miķelis Zondaks 1344 02:23:47 VB2 97 V169 +59:26 +59:26 02:04 440 174 614
220 Antra Lukševica 1062 VSK Noskrien 02:23:55 SB2 31 S51 +39:41 +39:41 02:26 543 183 726
221 Ainārs Kļaviņš 1058 Overly 02:24:47 VB2 98 V170 +1:00:26 +1:00:26 02:23 437 151 588
222 Artūrs Naudiņš 1127 DNB banka 02:25:11 VB2 99 V171 +1:00:50 +1:00:50 02:41 436 134 570
223 Ivars Seiksts 1018 02:25:15 VB2 100 V172 +1:00:54 +1:00:54 01:59 436 182 618
224 Ēriks Bērziņš 1332 ebf.lv 02:25:26 VB2 101 V173 +1:01:05 +1:01:05 02:23 435 151 586
225 Nellija Baliko 1383 Isostar 02:25:31 SB2 32 S52 +41:17 +41:17 02:43 537 164 701
226 Santa Birģele 1155 02:25:32 SBJ 6 S53 +41:18 +32:58 02:48 537 159 696
227 Marta Lapiņa 1105 02:25:32 SB2 33 S54 +41:18 +41:18 02:46 537 161 698
228 Gatis Urbanovičs 1206 02:25:57 VB2 102 V174 +1:01:36 +1:01:36 01:58 433 183 616
229 Aija Kļaviņa 1016 VSK Noskrien 02:25:58 SB2 34 S55 +41:44 +41:44 02:14 536 199 735
230 Antons Krēsliņš 1385 Zoorbagan 02:26:02 VB2 103 V175 +1:01:41 +1:01:41 02:21 433 153 586
231 Māra Pucena 1076 02:26:27 SB2 35 S56 +42:13 +42:13 02:42 534 165 699
232 Ieva Zilberte 1171 02:26:29 SB2 36 S57 +42:15 +42:15 02:22 534 188 722
233 Jānis Pērkons 1046 Exigen Services Latvia #optimized4running 02:26:29 VB3 53 V176 +1:02:08 +50:33 01:59 432 182 614
234 Mārtiņš Pujāts 1231 Pūpols 02:26:34 VB2 104 V177 +1:02:13 +1:02:13 02:36 432 138 570
235 Ivars Austers 1197 TURBO 02:26:37 VB3 54 V178 +1:02:16 +50:41 02:28 431 146 577
236 Edgars Bergs 1319 VSK Noskrien 02:26:42 VB2 105 V179 +1:02:21 +1:02:21 02:20 431 154 585
237 Ilvija Pukste 1157 02:26:52 SB2 37 S58 +42:38 +42:38 02:34 532 173 705
238 Ģirts Goško 1056 Piedzīvojumu meklētāji 02:27:26 VB2 106 V180 +1:03:05 +1:03:05 02:50 429 127 556
239 Kaspars Zemļickis 6159 Sanistal 02:27:27 VB2 107 V181 +1:03:06 +1:03:06 02:23 429 151 580
240 Zane Karpenko 1065 VSK Noskrien 02:27:28 SB2 38 S59 +43:14 +43:14 02:44 530 163 693
241 Raivis Cakuls 1315 Cakuli 02:27:43 VB3 55 V182 +1:03:22 +51:47 02:14 428 161 589
242 Ligita Leitlande 1178 02:27:56 SB3 15 S60 +43:42 +31:16 02:21 528 189 717
243 Karlīna Skrastiņa 1133 Tallink 02:28:06 SB2 39 S61 +43:52 +43:52 02:43 528 164 692
244 Voldemārs Surgunts 6149 02:28:08 VB4 8 V183 +1:03:47 +50:41 02:22 427 152 579
245 Egils Kampuss 1312 STK/ treegroup.lv 02:28:11 VB2 108 V184 +1:03:50 +1:03:50 02:13 427 162 589
246 Margarita Peteļina 1305 02:28:59 SB2 40 S62 +44:45 +44:45 02:56 525 152 677
247 Armands Rags 1289 JARIK GANG 02:29:51 VB3 56 V185 +1:05:30 +53:55 02:44 422 132 554
248 Zanda Taupmana 1087 VSK Noskrien 02:29:53 SB3 16 S63 +45:39 +33:13 02:44 522 163 685
249 Mairis Levans 1373 02:30:54 VB3 57 V186 +1:06:33 +54:58 02:42 419 133 552
250 Mārtiņš Liekniņš 1269 02:31:03 VB2 109 V187 +1:06:42 +1:06:42 02:16 419 159 578
251 Māra Eižvērtiņa 1123 Ieķērušies 02:31:15 SB2 41 S64 +47:01 +47:01 02:19 517 192 709
252 Vija Olte 1073 02:31:16 SB2 42 S65 +47:02 +47:02 02:39 517 168 685
253 Ilona Balode 1101 Salacgrīvas Buki 02:31:32 SB3 17 S66 +47:18 +34:52 02:28 516 180 696
254 Vita Vecvanaga 1191 02:31:35 SB2 43 S67 +47:21 +47:21 02:41 516 166 682
255 Edgars Ķemers 1212 02:31:43 VBJ 14 V188 +1:07:22 +57:26 01:37 417 223 640
256 Gunda Kleinberga-Karsa 6145 Mammadaba 02:31:57 SB3 18 S68 +47:43 +35:17 02:35 514 172 686
257 Iveta Kudrjavceva 1037 02:32:44 SB4 2 S69 +48:30 +12:00 02:35 512 172 684
258 Ingars Šakalis 1120 02:32:54 VB2 110 V189 +1:08:33 +1:08:33 01:50 414 196 610
259 Arnis Lukašenoks 1292 Elkor 02:32:57 VB2 111 V190 +1:08:36 +1:08:36 02:38 414 137 551
260 Dmitrijs Semendjajevs 1278 Zoorbagan 02:32:58 VB3 58 V191 +1:08:37 +57:02 02:35 414 139 553
261 Juris Šimanskis 1390 Draņķa Pāķi 02:33:24 VB2 112 V192 +1:09:03 +1:09:03 02:29 412 145 557
262 Inese Tīģere 6156 02:33:41 SB2 44 S70 +49:27 +49:27 02:20 509 191 700
263 Santa Ulmane 1198 Stirna un zaķis 02:33:58 SBJ 7 S71 +49:44 +41:24 02:44 508 163 671
264 Evija Šveca 1334 02:34:16 SB3 19 S72 +50:02 +37:36 02:33 507 175 682
265 Kristaps Eškins 1176 BE44 02:34:58 VB2 113 V193 +1:10:37 +1:10:37 02:07 408 170 578
266 Silvestrs Kluburs 1168 02:34:59 VB2 114 V194 +1:10:38 +1:10:38 02:06 408 171 579
267 Endija Kaunese 1230 02:35:04 SB2 45 S73 +50:50 +50:50 02:25 504 184 688
268 Gints Ošiņš 1031 SK "Kenijas brieži" 02:35:06 VB3 59 V195 +1:10:45 +59:10 01:47 408 202 610
269 Andis Tilčiks 1335 Nu ko mēģināsim :) 02:35:40 VB2 115 V196 +1:11:19 +1:11:19 02:47 406 129 535
270 Maija Guda 1376 02:35:50 SB2 46 S74 +51:36 +51:36 02:31 502 177 679
271 Ilze Bertāne 1377 Nē nu jā 02:35:50 SB2 47 S75 +51:36 +51:36 02:44 502 163 665
272 Gatis Grencis 1290 JARIK GANG 02:35:58 VB3 60 V197 +1:11:37 +1:00:02 02:42 406 133 539
273 Aiga Vīdmane 1247 02:36:04 SB3 20 S76 +51:50 +39:24 02:15 501 198 699
274 Ilona Sedleniece 1149 DNB banka 02:36:33 SB3 21 S77 +52:19 +39:53 02:53 499 154 653
275 Elīza Veipāne 6136 02:36:39 SB2 48 S78 +52:25 +52:25 02:53 499 154 653
276 Patricia Heidemann 1331 02:36:45 SBJ 8 S79 +52:31 +44:11 02:53 499 154 653
277 Inese Bērziņa 1162 02:37:36 SB3 22 S80 +53:22 +40:56 02:28 496 180 676
278 Anita Zagorska 1196 02:37:56 SB2 49 S81 +53:42 +53:42 02:27 495 182 677
279 Dana Zandersone 1107 Swedbank 02:38:09 SB2 50 S82 +53:55 +53:55 02:47 494 160 654
280 Edgars Baltiņš 1240 02:38:20 VB3 61 V198 +1:13:59 +1:02:24 02:53 400 125 525
281 Inese Nudiena 1211 02:38:26 SB2 51 S83 +54:12 +54:12 02:06 493 212 705
282 Agnija Zizlāne 1097 02:38:35 SB2 52 S84 +54:21 +54:21 03:06 493 144 637
283 Ilze Šarna 1140 DNB banka 02:38:37 SB2 53 S85 +54:23 +54:23 02:38 493 169 662
284 Inguna Eglite 1159 TRXCēsis 02:38:40 SB3 23 S86 +54:26 +42:00 02:46 493 161 654
285 Anna Proskurina 1041 02:38:49 SB2 54 S87 +54:35 +54:35 02:16 492 196 688
286 Aigars Bergs 1209 Radiņi 02:39:03 VB2 116 V199 +1:14:42 +1:14:42 02:32 398 142 540
287 Mārcis Fogels 1151 SK Sigulda 02:39:27 VB2 117 V200 +1:15:06 +1:15:06 01:55 397 188 585
288 Ervīns Ozoliņš 6141 SK CONCOMBRES 02:39:56 VB3 62 V201 +1:15:35 +1:04:00 02:23 396 151 547
289 Normunds Vilūns 1217 vsk noskrien 02:40:50 VB3 63 V202 +1:16:29 +1:04:54 02:53 393 125 518
290 Sandis Krutovs 1029 PaBaso.lv 02:41:01 VB2 118 V203 +1:16:40 +1:16:40 02:06 393 171 564
291 Inga Jurčinska 1213 02:41:51 SBJ 9 S88 +57:37 +49:17 02:22 483 188 671
292 Līga Zariņa 1392 OK Ozons 02:42:13 SB4 3 S89 +57:59 +21:29 02:35 482 172 654
293 Ivo Vaicis 1370 02:42:32 VB2 119 V204 +1:18:11 +1:18:11 02:11 389 165 554
294 Lauma Bite 1226 VSK Noskrien 02:43:41 SB2 56 S90 +59:27 +59:27 02:28 478 180 658
295 Agnese Meikšāne 1003 Mana mīļākā komanda 02:43:41 SB2 55 S91 +59:27 +59:27 02:44 478 163 641
296 Randa Misāne 1304 02:43:44 SB2 57 S92 +59:30 +59:30 02:41 477 166 643
297 Elita Ozoliņa 1194 02:43:44 SB3 24 S93 +59:30 +47:04 02:36 477 171 648
298 Aigars Žodziņš 6157 02:43:45 VB3 64 V205 +1:19:24 +1:07:49 02:43 386 133 519
299 Laila Roģe 1027 02:44:06 SB2 58 S94 +59:52 +59:52 02:25 476 184 660
300 Jānis Vīksna 1223 02:44:06 VB2 120 V206 +1:19:45 +1:19:45 02:23 386 151 537
301 Maija Sedleniece 1233 Biezpienmaize 3 02:44:27 SB2 59 S95 +1:00:13 +1:00:13 02:36 475 171 646
302 Eviss Bertrands 1250 First Data Latvia 02:44:27 VB2 121 V207 +1:20:06 +1:20:06 02:41 385 134 519
303 Baiba Rezgale 1257 02:45:27 SB2 60 S96 +1:01:13 +1:01:13 02:36 472 171 643
304 Edgars Timofejevs 1182 02:46:04 VB2 122 V208 +1:21:43 +1:21:43 02:34 381 140 521
305 Jānis Sīmanis 1360 02:46:10 VB2 123 V209 +1:21:49 +1:21:49 02:35 381 139 520
306 Ieva Rassa 1147 02:46:34 SB2 61 S97 +1:02:20 +1:02:20 03:06 469 144 613
307 Inga Vate 1013 Individuāli 02:46:38 SB3 25 S98 +1:02:24 +49:58 02:43 469 164 633
308 Edgars Škutāns 1232 Uzdevumi.lv 02:46:55 VB2 124 V210 +1:22:34 +1:22:34 02:49 379 128 507
309 Tamara Bičkova 1179 02:46:55 SB2 62 S99 +1:02:41 +1:02:41 02:36 468 171 639
310 Gunārs Slaide 1052 Baldones Lauvas 02:48:02 VB3 65 V211 +1:23:41 +1:12:06 02:41 376 134 510
311 Richard Thomas 1389 02:48:20 VB2 125 V212 +1:23:59 +1:23:59 02:47 376 129 505
312 Antra Spundiņa 1317 VSK Noskrien 02:49:32 SB2 63 S100 +1:05:18 +1:05:18 03:02 461 147 608
313 Lāsma Āboliņa 1039 VSK Noskrien 02:50:29 SB3 26 S101 +1:06:15 +53:49 02:45 459 162 621
314 Laura Vēze 1032 02:51:51 SB2 64 S102 +1:07:37 +1:07:37 03:03 455 146 601
315 Līga Pakalna 1038 Krokus / VSK Noskrien 02:51:56 SBJ 10 S103 +1:07:42 +59:22 02:42 455 165 620
316 Anna Krista Eškina 1163 BE 44 02:52:21 SBJ 11 S104 +1:08:07 +59:47 02:51 454 156 610
317 Jurģis Buliņš 1245 02:53:03 VBJ 15 V213 +1:28:42 +1:18:46 02:07 366 170 536
318 Guna Ķirse 1030 02:53:32 SB2 65 S105 +1:09:18 +1:09:18 02:58 450 150 600
319 Dāvis Pērkons 1345 Swedbank 02:54:20 VB2 126 V214 +1:29:59 +1:29:59 02:57 363 122 485
320 Ieva Veģere 1299 OK Ozons 02:54:41 SB3 27 S106 +1:10:27 +58:01 02:42 448 165 613
321 Mārtiņš Puriņš 1011 02:55:18 VB2 127 V215 +1:30:57 +1:30:57 01:54 361 189 550
322 Kristiāna Viļuma 6152 02:56:01 SB2 66 S107 +1:11:47 +1:11:47 02:50 444 157 601
323 Alise Pokšāne 1238 Abas Kreisās Kājas 02:56:57 SBJ 12 S108 +1:12:43 +1:04:23 02:31 442 177 619
324 Gints Fjodorovs 1152 Engures sportam / Tukums 02:58:01 VB3 66 V216 +1:33:40 +1:22:05 02:59 355 121 476
325 Mārtiņš Dimiters 1310 SK ASI 02:58:16 VB4 9 V217 +1:33:55 +1:20:49 02:50 355 127 482
326 Krišjānis Stepiņš 1216 Purva Kurmji 02:58:26 VB2 128 V218 +1:34:05 +1:34:05 02:37 355 138 493
327 Ingūna Sevostjanova 1298 Nūjo vesels 02:58:38 SB3 28 S109 +1:14:24 +1:01:58 02:53 438 154 592
328 Daiga Piebalga 1008 VSK Noskrien 03:01:01 SB3 29 S110 +1:16:47 +1:04:21 02:27 432 182 614
329 Andris Segliņš 1091 Segliņa Sporta Skola 03:01:42 VB2 129 V219 +1:37:21 +1:37:21 02:46 348 130 478
330 Olga Mikulova 1063 VSK Noskrien 03:01:46 SB2 67 S111 +1:17:32 +1:17:32 03:01 430 148 578
331 Sintija Berga-Grīnfelde 1309 Nūjo vesels 03:02:02 SB2 68 S112 +1:17:48 +1:17:48 02:47 429 160 589
332 Juris Rāts 1321 kamparmazi 03:02:28 VB4 10 V220 +1:38:07 +1:25:01 02:56 347 123 470
333 Santa Japeniņa 1036 03:03:09 SBJ 13 S113 +1:18:55 +1:10:35 02:33 427 175 602
334 Viesturs Misiņš 1224 03:03:09 VB2 130 V221 +1:38:48 +1:38:48 02:15 345 160 505
335 Aija Dzeņkovska 1010 03:05:08 SB3 30 S114 +1:20:54 +1:08:28 03:01 422 148 570
336 Kaspars Klētnieks 1254 03:05:08 VB3 67 V222 +1:40:47 +1:29:12 02:51 342 126 468
337 Lelde Spriņģe 1050 03:06:54 SB2 69 S115 +1:22:40 +1:22:40 02:48 418 159 577
338 Kristīne Suta 1190 03:06:58 SBJ 14 S116 +1:22:44 +1:14:24 02:51 418 156 574
339 Kristīna Ceika 1067 Nūjo ar vēju 03:08:05 SB2 70 S117 +1:23:51 +1:23:51 02:42 416 165 581
340 Dace Janeka 1322 Nūjo ar vēju 03:08:13 SB3 31 S118 +1:23:59 +1:11:33 02:48 415 159 574
341 Marts Kalniņš 1169 Vidzemes Būvserviss 03:08:43 VB3 68 V223 +1:44:22 +1:32:47 02:50 335 127 462
342 Jaan Vehlmann 1014 JK Hermes 03:12:45 VB4 11 V224 +1:48:24 +1:35:18 02:46 328 130 458
343 Agnese Pomeranceva 1337 03:13:51 SB2 71 S119 +1:29:37 +1:29:37 03:19 403 134 537
344 Ainārs Zizlāns 1114 03:17:02 VB3 69 V225 +1:52:41 +1:41:06 03:10 321 114 435
345 Gunta Broka 1293 Nūjo vesels 03:17:35 SB4 4 S120 +1:33:21 +56:51 03:07 396 143 539
346 Uldis Dīcis 1271 Gausā Jūdze 03:17:47 VB4 12 V226 +1:53:26 +1:40:20 03:25 320 105 425
347 Ruta Dīce 1272 Gausā Jūdze 03:17:48 SB4 5 S121 +1:33:34 +57:04 03:22 395 132 527
348 Inguna Folberga 1012 Troļļi 03:18:13 SB3 32 S122 +1:33:59 +1:21:33 03:16 394 136 530
349 Mārtiņš Aļeksejevs 1371 03:18:27 VB2 131 V227 +1:54:06 +1:54:06 02:18 319 157 476
350 Aneka Kļaviņa 1195 03:19:57 SB2 72 S123 +1:35:43 +1:35:43 02:56 391 152 543
351 Monta Kiršteina 1042 03:23:33 SB2 73 S124 +1:39:19 +1:39:19 02:12 384 202 586
352 Ilze Fogele 1153 SK Sigulda 03:23:59 SB2 74 S125 +1:39:45 +1:39:45 02:43 383 164 547
353 Luize Raga 6161 03:25:20 SB2 75 S126 +1:41:06 +1:41:06 03:26 381 130 511
354 Gerds Sīmanis 1379 RedFrog 03:29:32 VB3 70 V228 +2:05:11 +1:53:36 03:08 302 115 417
355 Baiba Sīmane 1380 RedFrog 03:29:32 SB2 76 S127 +1:45:18 +1:45:18 02:57 373 151 524
356 Katrīna Kūkuma 1082 Lidoleti.lv 03:30:10 SB2 77 S128 +1:45:56 +1:45:56 03:10 372 141 513
357 Līga Laganovska 6150 AD Fitness 03:30:29 SB3 33 S129 +1:46:15 +1:33:49 03:17 371 136 507
358 Daiga Holma 1121 03:41:05 SB4 6 S130 +1:56:51 +1:20:21 03:50 354 116 470
359 Inguna Skujiņa 1156 Nūjo vesels 03:45:30 SB4 7 S131 +2:01:16 +1:24:46 03:24 347 131 478
360 Albīna Kalenda 1325 Nūjo vesels 03:45:59 SB4 8 S132 +2:01:45 +1:25:15 03:49 346 117 463
361 Marita Ozoliņa 1200 Nūjo priekam 03:50:37 SB2 78 S133 +2:06:23 +2:06:23 03:34 339 125 464
362 Normunds Šibeiks 1287 Nūjo priekam 03:50:38 VB3 71 V229 +2:26:17 +2:14:42 03:23 274 106 380
363 Kristīne Kronberga 6137 GARDUMI.LV 03:55:43 SB3 34 S134 +2:11:29 +1:59:03 03:54 332 114 446
364 Aija Orniņa 6153 03:56:05 SB3 35 S135 +2:11:51 +1:59:25 03:25 331 130 461
365 Marita Šalta 1294 03:56:40 SB3 36 S136 +2:12:26 +2:00:00 03:24 330 131 461
366 Guntars Ozols 1308 Nūjo priekam 04:08:14 VB4 13 V230 +2:43:53 +2:30:47 03:47 255 95 350
367 Anita Barbane 1117 Nūjo priekam 04:09:54 SB3 37 S137 +2:25:40 +2:13:14 03:24 313 131 444
368 Linda Grīnberga 1368 04:15:12 SB2 79 S138 +2:30:58 +2:30:58 03:31 306 127 433
369 Diāna Onzule 1282 04:15:13 SB4 9 S139 +2:30:59 +1:54:29 04:15 306 105 411
370 Oskars Cimermanis 1005 Riga Ironman Team DNF
371 Didzis Sprūds 1139 DNB banka DNF