ZAĶIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Punkti distancē
1 Jānis Gailis 2470 Maratons Asics 0:47:14 VZ3 1 V1 +00:00 +00:00 400
2 Jānis Kūms 2528 SiS LAT / Asics 0:48:06 VZ3 2 V2 +00:52 +00:52 393
3 Anatoly Olinaev 7329 Gymnasion Offenbach 0:50:15 VZ3 3 V3 +03:01 +03:01 376
4 Arvis Robalds 2279 Talsu Pakalnu Sporta Klubs 0:50:44 VZ3 4 V4 +03:30 +03:30 372
5 Gatis Štulbergs 2290 MARATONA KLUBS / VSK Noskrien Rieksti 0:51:23 VZ2 1 V5 +04:09 +00:00 368
6 Kaspars Kalnbērzs 2206 Patria team 0:51:24 VZ3 5 V6 +04:10 +04:10 368
7 Andis Dēze 2542 Zante 0:51:29 VZ3 6 V7 +04:15 +04:15 367
8 Aigars Feteris 2564 SiS LAT 0:52:34 VZ3 7 V8 +05:20 +05:20 359
9 Andris Mireckis 2092 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 0:53:04 VZ3 8 V9 +05:50 +05:50 356
10 Mārtiņš Fārenhorsts 2111 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 0:53:24 VZ3 9 V10 +06:10 +06:10 354
11 Andis Grandans 2174 KoBalts 0:53:28 VZ3 10 V11 +06:14 +06:14 353
12 Gvido Bērziņš 7313 0:53:34 VZ2 2 V12 +06:20 +02:11 353
13 Niks Zauls 2464 0:54:02 VZ2 3 V13 +06:48 +02:39 350
14 Markuss Gedmins 2513 PaBaso.lv 0:54:20 VZ2 4 V14 +07:06 +02:57 348
15 Māris Strautnieks 2230 0:55:03 VZ3 11 V15 +07:49 +07:49 343
16 Kaspars Vīksne 2387 Mailigen 0:55:06 VZ3 12 V16 +07:52 +07:52 343
17 Gatis Matuko 2481 0:55:19 VZ3 13 V17 +08:05 +08:05 342
18 Gatis Kveders 2012 VSK Noskrien 0:55:19 VZ3 14 V18 +08:05 +08:05 342
19 Māris Bisenieks 2047 OK "Purva Bridējs" 0:55:20 VZ3 15 V19 +08:06 +08:06 341
20 Mārtiņš Miķelsons 2391 www.lmp.lv 0:55:26 VZ3 16 V20 +08:12 +08:12 341
21 Daniels Kārkliņš 2114 Siguldas izlase 0:56:30 VZ2 5 V21 +09:16 +05:07 334
22 Jānis Liepiņš 2340 DJ 0:56:54 VZ3 17 V22 +09:40 +09:40 332
23 Agris Ozols 7300 Acoustics Individual 0:57:05 VZ3 18 V23 +09:51 +09:51 331
24 Ināra Lūse 2128 Moller Auto Ventspils/SIS 0:57:31 SZ3 1 S1 +00:00 +00:00 400
25 Andrejs Zikovs 2531 TALSU BIATLONA KLUBS 0:57:34 VZ2 6 V24 +10:20 +06:11 328
26 Tomass Vegners 2173 0:57:48 VZ2 7 V25 +10:34 +06:25 327
27 Ernests Važa 2382 Engures Sportam 0:57:54 VZ3 19 V26 +10:40 +10:40 326
28 Dzintars Derkačs 2567 0:58:47 VZ3 20 V27 +11:33 +11:33 321
29 Māris Sardiko 7311 Vichy 0:59:40 VZ3 21 V28 +12:26 +12:26 317
30 Aksels Bresme 2112 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 0:59:46 VZ2 8 V29 +12:32 +08:23 316
31 Kaspars Pētersons 2321 VSK Noskrien 0:59:56 VZ3 22 V30 +12:42 +12:42 315
32 Ilvars Bergmanis 2019 1:00:05 VZ3 23 V31 +12:51 +12:51 314
33 Mārtiņš Grundmanis 2004 Bez Desmit Desmit 1:00:09 VZ3 24 V32 +12:55 +12:55 314
34 Olli Kantanen 2349 1:00:25 VZ3 25 V33 +13:11 +13:11 313
35 Roberts Nazarovs 2256 1:00:49 VZ2 9 V34 +13:35 +09:26 311
36 Aivis Reinholds 2017 1:00:51 VZ3 26 V35 +13:37 +13:37 310
37 Valdis Devjatņikovs 2373 ONE4EVENT 1:01:01 VZ3 27 V36 +13:47 +13:47 310
38 Oļegs Solovjovs 2113 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:01:13 VZ3 28 V37 +13:59 +13:59 309
39 Kaspars Sausais 2526 Swedbank 1:01:31 VZ3 29 V38 +14:17 +14:17 307
40 Lauris Kindzulis 2190 DNB banka 1:01:41 VZ3 30 V39 +14:27 +14:27 306
41 Roberts Sļadzevskis 2360 1:01:45 VZ3 31 V40 +14:31 +14:31 306
42 Dmitrijs Ruskovs 2032 VSK Noskrien 1:01:56 VZ3 32 V41 +14:42 +14:42 305
43 Ņina Koval 2225 ?????????? ???????? 1:02:05 SZ3 2 S2 +04:34 +04:34 371
44 Dana Mačtama 2060 Moller Auto Ventspils/SIS 1:02:07 SZ3 3 S3 +04:36 +04:36 370
45 Kitija Zaula 2462 1:02:07 SZ1 1 S4 +04:36 +00:00 370
46 Rihards Bendrāts 7265 Salacgrīva 1:02:08 VZ1 1 V42 +14:54 +00:00 304
47 Ervīns Veics 2200 individuāli 1:02:10 VZ3 33 V43 +14:56 +14:56 304
48 Artūrs Kančs 2251 SSK Bebra 1:02:29 VZ3 34 V44 +15:15 +15:15 302
49 Ivars Krūmiņš 2216 Vārme 1:02:30 VZ3 35 V45 +15:16 +15:16 302
50 Pāvels Lotahs 2455 Stiga 1:02:35 VZ3 36 V46 +15:21 +15:21 302
51 Edgars Kuģenieks 2049 VSK Noskrien Rieksti 1:02:36 VZ3 37 V47 +15:22 +15:22 302
52 Kārlis Rozenbergs 2328 1:02:40 VZ3 38 V48 +15:26 +15:26 301
53 Mārtiņš Spalva 2344 Swedbank 1:02:45 VZ3 39 V49 +15:31 +15:31 301
54 Alise Putraima 2355 Limbaži ACTIVE 1:02:48 SZ2 1 S5 +05:17 +00:00 366
55 Jēkabs Krastiņš 2369 Sportiņš 88 1:02:58 VZ2 10 V50 +15:44 +11:35 300
56 Olafs Rozenvalds 2201 Saldus Boksa klubs 1:03:06 VZ2 11 V51 +15:52 +11:43 299
57 Liene Blumbeka 7286 Virsotne/ Marmot 1:03:08 SZ3 4 S6 +05:37 +05:37 364
58 Atis Gūtmanis 7320 1:03:09 VZ3 40 V52 +15:55 +15:55 299
59 Dainis Kreicbergs 2255 UzLabo 1:03:12 VZ3 41 V53 +15:58 +15:58 299
60 Ainārs Elksnis 7254 1:03:18 VZ3 42 V54 +16:04 +16:04 298
61 Baiba Vekša 2377 Saldus Boksa Klubs 1:03:23 SZ2 2 S7 +05:52 +00:35 363
62 Kaspars Olte 2088 1:03:24 VZ3 43 V55 +16:10 +16:10 298
63 Jānis Ābols 2339 VSK Noskrien 1:03:27 VZ3 44 V56 +16:13 +16:13 298
64 Sandis Sproģis 7275 Lattelecom 1:03:48 VZ3 45 V57 +16:34 +16:34 296
65 Andris Prindulis 7357 1:03:51 VZ3 46 V58 +16:37 +16:37 296
66 Liene Gulbe 2415 1:03:52 SZ3 5 S8 +06:21 +06:21 360
67 Uldis Doniņš 7279 Maratona klubs/ CRAMO 1:03:56 VZ3 47 V59 +16:42 +16:42 296
68 Māris Rudens 7333 Riga Ironman Team 1:04:17 VZ3 48 V60 +17:03 +17:03 294
69 Roberts Viļums 2217 1:04:23 VZ3 49 V61 +17:09 +17:09 293
70 Rihards Jāgers 2381 Sportlife.lv 1:04:24 VZ3 51 V62 +17:10 +17:10 293
71 Kristaps Stivrinieks 2514 1:04:24 VZ3 50 V63 +17:10 +17:10 293
72 Sergejs Koval 2226 ?????????? ???????? 1:04:29 VZ3 52 V64 +17:15 +17:15 293
73 Dace Spalva 2259 Kocēnu novads 1:04:33 SZ3 6 S9 +07:02 +07:02 356
74 Māris Tašmans 7259 Smartlynx 1:04:34 VZ3 53 V65 +17:20 +17:20 293
75 Aigars Pekšs 7341 1:04:39 VZ3 54 V66 +17:25 +17:25 292
76 Sabīne Goldberga 2118 1:04:41 SZ2 3 S10 +07:10 +01:53 356
77 Oļegs Jeļņikovs 7268 1:04:42 VZ3 55 V67 +17:28 +17:28 292
78 Kārlis Luters 2579 RPO 1:05:00 VZ2 12 V68 +17:46 +13:37 291
79 Jānis Neimanis 2110 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 1:05:04 VZ3 56 V69 +17:50 +17:50 290
80 Gvido Pauliņš 7338 1:05:06 VZ3 57 V70 +17:52 +17:52 290
81 Jānis Celmiņš 7306 1:05:08 VZ3 58 V71 +17:54 +17:54 290
82 Artis Līcītis 2416 VSK Noskrien 1:05:18 VZ3 59 V72 +18:04 +18:04 289
83 Edmunds Garančs 2306 GO Team 1:05:22 VZ3 60 V73 +18:08 +18:08 289
84 Kaspars Reinfelds 7294 1:05:25 VZ3 61 V74 +18:11 +18:11 289
85 Dāvis Pankoks 2086 FK Kurši 1:05:27 VZ1 2 V75 +18:13 +03:19 289
86 Lauris Zilveris 2367 1:05:27 VZ3 62 V76 +18:13 +18:13 289
87 Mareks Skujiņš 2295 Veikals 42km 1:05:55 VZ3 63 V77 +18:41 +18:41 287
88 Rihards Čaiba 2458 Jūrmala 1:05:56 VZ2 13 V78 +18:42 +14:33 287
89 Gita Vilensone 2393 Gentlemen`s Club 1:05:59 SZ3 7 S11 +08:28 +08:28 349
90 Martiņš Tarando 2487 1:06:12 VZ3 64 V79 +18:58 +18:58 285
91 Māris Vizulis 2130 DNB banka 1:06:13 VZ3 65 V80 +18:59 +18:59 285
92 Ingus Mednis 2530 Saldus Boksa klubs 1:06:14 VZ3 66 V81 +19:00 +19:00 285
93 Uldis Ozoliņš 2062 1:06:18 VZ3 67 V82 +19:04 +19:04 285
94 Normunds Langins 7270 VSK Noskrien 1:06:22 VZ3 68 V83 +19:08 +19:08 285
95 Kristaps Solovjovs 2495 Talsu pakalnu sporta klubs 1:06:23 VZ2 14 V84 +19:09 +15:00 285
96 Ilze Bebre 2350 1:06:35 SZ3 8 S12 +09:04 +09:04 346
97 Normunds Kronbergs 2505 1:06:45 VZ3 69 V85 +19:31 +19:31 283
98 Raivis Kirhners 7301 1:06:55 VZ3 70 V86 +19:41 +19:41 282
99 Lauma Kugrēna 2537 1:06:58 SZ3 9 S13 +09:27 +09:27 344
100 Maksims Leščinskis 2516 Zoorbagan 1:07:04 VZ3 71 V87 +19:50 +19:50 282
101 Konstantīns Taļikovs 7344 Bar Department 1:07:04 VZ3 72 V88 +19:50 +19:50 282
102 Ilmars Knipšis 2430 Lejasurgas 1:07:11 VZ3 73 V89 +19:57 +19:57 281
103 Anvars Betkers 2493 Mazie Svētki 1:07:16 VZ3 74 V90 +20:02 +20:02 281
104 Gints Kudiņš 2385 VSK Noskrien 1:07:22 VZ3 75 V91 +20:08 +20:08 280
105 Daina Drozdova 2231 SK DZĒRVENE 1:07:34 SZ3 10 S14 +10:03 +10:03 341
106 Kaspars Kursišs 2549 SQUEEZY 1:07:35 VZ3 76 V92 +20:21 +20:21 280
107 Jānis Rūte 2235 Carnikava 1:07:36 VZ3 77 V93 +20:22 +20:22 279
108 Normunds Aižpurs 7337 1:07:39 VZ3 78 V94 +20:25 +20:25 279
109 Ingus Bāliņš 2576 1:07:40 VZ3 80 V95 +20:26 +20:26 279
110 Raivis Heiselis 2575 1:07:40 VZ3 79 V96 +20:26 +20:26 279
111 Arturs Robalds 2519 1:07:41 VZ3 81 V97 +20:27 +20:27 279
112 Gundars Alksnis 2384 1:07:43 VZ3 82 V98 +20:29 +20:29 279
113 Roberts Sukonovs 2087 Gentlemens Club 1:07:48 VZ3 83 V99 +20:34 +20:34 279
114 Beata Grickeviča 7302 Riga Freediving 1:07:51 SZ3 11 S15 +10:20 +10:20 339
115 Dainis Cišs 2124 Lattelecom 1:08:09 VZ3 84 V100 +20:55 +20:55 277
116 Inese Rēriha 2133 VSK Noskrien Vāveres 1:08:14 SZ3 12 S16 +10:43 +10:43 337
117 Silvestrs Kluburs 2459 1:08:18 VZ3 86 V101 +21:04 +21:04 277
118 Jānis Elcers 2236 1:08:18 VZ3 85 V102 +21:04 +21:04 277
119 Andris Neibergs 7292 1:08:19 VZ3 87 V103 +21:05 +21:05 277
120 Edgars Sprūds 2365 1:08:26 VZ3 88 V104 +21:12 +21:12 276
121 Ēriks Kalliss 2572 VSK Noskrien 1:08:27 VZ3 89 V105 +21:13 +21:13 276
122 Rolands Briņķis 2525 1:08:35 VZ3 90 V106 +21:21 +21:21 275
123 Andrejs Meiers 2467 Engures sportam 1:08:39 VZ1 3 V107 +21:25 +06:31 275
124 Edgars Pukinsks 2011 1:08:42 VZ3 91 V108 +21:28 +21:28 275
125 Una Pūpola 7299 1:08:42 SZ3 13 S17 +11:11 +11:11 335
126 Mārtiņš Ramoliņš 2453 Stiga 1:09:09 VZ3 92 V109 +21:55 +21:55 273
127 Sindijs Logins 2252 1:09:11 VZ3 93 V110 +21:57 +21:57 273
128 Dārta Otomere 2543 1:09:11 SZ3 14 S18 +11:40 +11:40 333
129 Kristaps Čeksters 2573 1:09:12 VZ3 94 V111 +21:58 +21:58 273
130 Sigita Lapiņa 2358 Siguldas izlase 1:09:13 SZ2 4 S19 +11:42 +06:25 332
131 Laura Pētersone 2320 VSK Noskrien 1:09:14 SZ3 15 S20 +11:43 +11:43 332
132 Svens Vilks 2353 1:09:17 VZ2 15 V112 +22:03 +17:54 273
133 Sandra Gaile 2348 Maratons Asics 1:09:21 SZ3 16 S21 +11:50 +11:50 332
134 Rihards Fuksis 2002 1:09:23 VZ3 95 V113 +22:09 +22:09 272
135 Juris Iļčenko 2338 Saldus 1:09:26 VZ3 96 V114 +22:12 +22:12 272
136 Elīna Brigmane 2447 BALDONE 1:09:32 SZ3 17 S22 +12:01 +12:01 331
137 Ainārs Arnicāns 2003 PaBaso.lv - VSK Noskrien 1:09:33 VZ3 97 V115 +22:19 +22:19 272
138 Džanita Freija 2061 Moller Auto Ventspils/SIS 1:09:35 SZ3 18 S23 +12:04 +12:04 331
139 Rolands Millers 2150 1:09:41 VZ3 98 V116 +22:27 +22:27 271
140 Arnis Mūrnieks 2507 1:09:49 VZ3 99 V117 +22:35 +22:35 271
141 Rihards Saksons 2551 RPO 1:09:51 VZ3 100 V118 +22:37 +22:37 270
142 Gatis Urbanovičs 2254 1:09:58 VZ3 101 V119 +22:44 +22:44 270
143 Kristaps Pilskalns 2073 Gentlemens Club 1:09:59 VZ3 102 V120 +22:45 +22:45 270
144 Kaspars Aksenoks 2014 1:10:00 VZ3 103 V121 +22:46 +22:46 270
145 Annija Zāģere 2257 1:10:02 SZ2 5 S24 +12:31 +07:14 329
146 Henrijs Liepājnieks 2503 1:10:14 VZ3 104 V122 +23:00 +23:00 269
147 Krists Iesalnieks 7282 sporta iela 1:10:27 VZ1 4 V123 +23:13 +08:19 268
148 Edgars Mucenieks 2457 1:10:35 VZ3 105 V124 +23:21 +23:21 268
149 Anželika Miezīte 2319 Dobeles Dzirnavnieks 1:10:35 SZ3 19 S25 +13:04 +13:04 326
150 Jurijs Sarikins 2548 DzSK Lokomotīve 1:10:49 VZ3 106 V125 +23:35 +23:35 267
151 Andis Ozoliņš 2403 BN KURŠI 1:10:49 VZ3 107 V126 +23:35 +23:35 267
152 Ieva Rogāle 7307 Krokus 1:10:49 SZ3 20 S26 +13:18 +13:18 325
153 Kristīne Jansone 2508 SSK Bebra 1:10:57 SZ2 6 S27 +13:26 +08:09 324
154 Lāsma Zebuliņa 2030 1:11:02 SZ3 21 S28 +13:31 +13:31 324
155 Roberts Neilands 2007 BOLE mēbeles 1:11:02 VZ3 108 V127 +23:48 +23:48 266
156 Aleksandrs Sokolovs 7347 Patria 1:11:06 VZ3 109 V128 +23:52 +23:52 266
157 Armands Ločmelis 2148 DNB banka 1:11:11 VZ3 110 V129 +23:57 +23:57 265
158 Līga Saulīte 2336 1:11:24 SZ3 22 S29 +13:53 +13:53 322
159 Dzintars Graudiņš 2570 1:11:29 VZ2 16 V130 +24:15 +20:06 264
160 Aleksandrs Tolpigins 2107 DNB banka 1:11:31 VZ3 111 V131 +24:17 +24:17 264
161 Romāns Giruckis 7276 1:11:32 VZ3 112 V132 +24:18 +24:18 264
162 Evita Rozenfelde 7340 1:11:36 SZ3 23 S30 +14:05 +14:05 321
163 Emīls Kondratovičs 2329 Virsotne/Marmot 1:11:47 VZ3 113 V133 +24:33 +24:33 263
164 Viesturs Tomels 2593 1:11:48 VZ3 115 V134 +24:34 +24:34 263
165 Jānis Paceris 2452 Stiga 1:11:48 VZ3 114 V135 +24:34 +24:34 263
166 Mareks Indāns 2483 Ok Ogre 1:11:54 VZ3 116 V136 +24:40 +24:40 263
167 Jānis Elmeris 2071 1:11:59 VZ3 117 V137 +24:45 +24:45 262
168 Eduards Ginters 2068 1:12:07 VZ3 118 V138 +24:53 +24:53 262
169 Ansis Kuplis 2018 Running.lv 1:12:12 VZ3 119 V139 +24:58 +24:58 262
170 Arguts Keirāns 7317 1:12:20 VZ3 120 V140 +25:06 +25:06 261
171 Ieva Freidenfelde 2474 1:12:20 SZ2 7 S31 +14:49 +09:32 318
172 Agnese Ulanova 2056 1:12:22 SZ3 24 S32 +14:51 +14:51 318
173 Maija Pūpola 2490 Maratona klubs 1:12:23 SZ3 25 S33 +14:52 +14:52 318
174 Niks Viļums 2412 1:12:29 VZ2 17 V141 +25:15 +21:06 261
175 Juris Gailis 2448 1:12:32 VZ2 18 V142 +25:18 +21:09 260
176 Māris Berkšeins 7308 1:12:39 VZ3 121 V143 +25:25 +25:25 260
177 Francis Veģeris 7297 1:12:42 VZ1 5 V144 +25:28 +10:34 260
178 Lauris Landmanis 2288 1:12:43 VZ3 122 V145 +25:29 +25:29 260
179 Zane Pakalniece 7256 Engures sportam 1:12:46 SZ3 26 S34 +15:15 +15:15 316
180 Ernests Jenavs 2477 1:12:49 VZ3 123 V146 +25:35 +25:35 259
181 Sindija Zaula 2465 1:12:51 SZ2 8 S35 +15:20 +10:03 316
182 Jānis Kopmanis 2303 1:12:53 VZ3 124 V147 +25:39 +25:39 259
183 Normunds Vējiņš 7266 1:13:01 VZ3 125 V148 +25:47 +25:47 259
184 Edgars Aleksejevs 2550 1:13:05 VZ2 19 V149 +25:51 +21:42 259
185 Egils Purviņš 2330 1:13:13 VZ3 126 V150 +25:59 +25:59 258
186 Santa Torstere 2471 1:13:13 SZ3 27 S36 +15:42 +15:42 314
187 Monta Ločmele 2155 1:13:27 SZ3 28 S37 +15:56 +15:56 313
188 Edgars Blūms 2163 1:13:27 VZ3 127 V151 +26:13 +26:13 257
189 Toms Kalniņš 2364 1:13:28 VZ3 128 V152 +26:14 +26:14 257
190 Uldis Kondratovičs 2343 1:13:31 VZ3 129 V153 +26:17 +26:17 257
191 Marika Pazare 2166 Swedbank 1:13:32 SZ3 29 S38 +16:01 +16:01 313
192 Kaspars Jastrebovs 2189 First Data 1:13:34 VZ3 130 V154 +26:20 +26:20 257
193 Līva Caune 2478 1:13:37 SZ3 30 S39 +16:06 +16:06 313
194 Aivars Lapa 2158 Autostarts.lv 1:13:45 VZ3 131 V155 +26:31 +26:31 256
195 Kristians Riekstiņš 2099 Engures vidusskola / Engures sportam 1:13:45 VZ1 6 V156 +26:31 +11:37 256
196 Laura Veličko 2265 1:13:46 SZ3 31 S40 +16:15 +16:15 312
197 Kaspars Kronbergs 2102 Engures vidusskola / Engures sportam 1:13:50 VZ1 7 V157 +26:36 +11:42 256
198 Kaspars Kalniņš 2492 Maratona klubs 1:13:56 VZ3 132 V158 +26:42 +26:42 256
199 Laura Kalniņa 2491 Maratona klubs 1:13:59 SZ3 32 S41 +16:28 +16:28 311
200 Edgars Miķelsons 2437 Lynxdojo 1:14:02 VZ1 8 V159 +26:48 +11:54 255
201 Ieva Muižniece 2580 RPO 1:14:09 SZ2 9 S42 +16:38 +11:21 310
202 Rihards Akimovs 2059 COK Silva 1:14:24 VZ3 133 V160 +27:10 +27:10 254
203 Agnese Sperga 7351 1:14:31 SZ3 33 S43 +17:00 +17:00 309
204 Dita Freija 2583 Crossfit Rīdzene 1:14:32 SZ3 34 S44 +17:01 +17:01 309
205 Tomass Reinis Tīss 2219 1:14:45 VZ2 20 V161 +27:31 +23:22 253
206 Lauris Laumanis 7321 1:14:50 VZ3 134 V162 +27:36 +27:36 252
207 Aigars Pleika-Ižiks 2502 1:14:53 VZ3 135 V163 +27:39 +27:39 252
208 Marita Lapa 2157 Autostarts.lv 1:14:55 SZ3 35 S45 +17:24 +17:24 307
209 Aigars Kājiņš 2037 AK 1:14:56 VZ3 136 V164 +27:42 +27:42 252
210 Agnese Kalēja 2143 1:14:56 SZ2 10 S46 +17:25 +12:08 307
211 Alvis Tribockis 2326 1:15:04 VZ3 137 V165 +27:50 +27:50 252
212 Ričards Briedis 7284 1:15:05 VZ2 21 V166 +27:51 +23:42 252
213 Evgenijs Šakels 2546 DzSK Lokomotīve 1:15:09 VZ3 138 V167 +27:55 +27:55 251
214 Sintija Langenfelde 2512 1:15:10 SZ3 36 S47 +17:39 +17:39 306
215 Raitis Urbēns 2473 Powerwash.lv 1:15:12 VZ3 139 V168 +27:58 +27:58 251
216 Jānis Tērauds 2134 lidolēti.lv / Engures sportam 1:15:21 VZ3 140 V169 +28:07 +28:07 251
217 Baiba Frišenbrūdere 2115 Engures sportam / Tukums 1:15:29 SZ3 37 S48 +17:58 +17:58 305
218 Dace Podkalne 7343 VSK Noskrien 1:15:35 SZ3 38 S49 +18:04 +18:04 304
219 Agris Meilerts 7255 Latvijas Finieris Mežs 1:15:36 VZ3 141 V170 +28:22 +28:22 250
220 Juris Kārkliņš 2318 Dobeles Dzirnavnieks 1:15:37 VZ3 142 V171 +28:23 +28:23 250
221 Betija Kedem 2596 1:16:01 SZ3 39 S50 +18:30 +18:30 303
222 Juris Misters 2304 1:16:02 VZ3 143 V172 +28:48 +28:48 248
223 Uldis Urbāns 2392 1:16:06 VZ3 144 V173 +28:52 +28:52 248
224 Aleksandrs Grašs 7328 1:16:11 VZ1 9 V174 +28:57 +14:03 248
225 Edgars Škutāns 2268 Uzdevumi.lv 1:16:15 VZ3 145 V175 +29:01 +29:01 248
226 Guna Grosa 2486 1:16:16 SZ3 40 S51 +18:45 +18:45 302
227 Aleksandrs Dorogušs 2193 Eglāji 1:16:22 VZ3 146 V176 +29:08 +29:08 247
228 Lelde Vēbere 2250 1:16:25 SZ3 41 S52 +18:54 +18:54 301
229 Jānis Seglickis 2244 Pingvīni 1:16:31 VZ3 147 V177 +29:17 +29:17 247
230 Līga Krūziņa 2425 1:16:31 SZ3 42 S53 +19:00 +19:00 301
231 Ilze Sermolīte 2246 1:16:34 SZ3 43 S54 +19:03 +19:03 300
232 Rūdolfs Maltavnieks 2357 1:16:36 VZ3 148 V178 +29:22 +29:22 247
233 Liene Ruttule 2480 1:16:37 SZ3 44 S55 +19:06 +19:06 300
234 Mārtiņš Ruttulis 2482 1:16:38 VZ3 149 V179 +29:24 +29:24 247
235 Baiba Barone 7325 1:16:40 SZ3 45 S56 +19:09 +19:09 300
236 Gatis Zvirbulis 7304 1:16:43 VZ3 150 V180 +29:29 +29:29 246
237 Māris Zundāns 2489 1:16:48 VZ3 151 V181 +29:34 +29:34 246
238 Ilze Lesiņa 2266 1:16:49 SZ3 46 S57 +19:18 +19:18 300
239 Līga Liepa 2497 1:16:51 SZ3 47 S58 +19:20 +19:20 299
240 Sandra Kudiņa 7330 1:16:53 SZ2 11 S59 +19:22 +14:05 299
241 Anete Kampare 2213 1:16:58 SZ3 48 S60 +19:27 +19:27 299
242 Arkādijs Šišlovs 2366 1:16:58 VZ3 152 V182 +29:44 +29:44 245
243 Ralfs Bicāns 7283 1:16:59 VZ1 10 V183 +29:45 +14:51 245
244 Ieva Spruženiece 2383 1:16:59 SZ3 49 S61 +19:28 +19:28 299
245 Lelde Blaua-Kriskovska 2380 Riekstkalna Racēji 1:17:01 SZ3 50 S62 +19:30 +19:30 299
246 Mairita Bērziņa 2248 One4Event 1:17:06 SZ3 51 S63 +19:35 +19:35 298
247 Jānis Nīlenders 2053 Turbo gliemji 1:17:10 VZ3 153 V184 +29:56 +29:56 245
248 Dace Celma 2191 VSK Noskrien 1:17:10 SZ3 52 S64 +19:39 +19:39 298
249 Denisa Preimane 2063 Swedbank 1:17:17 SZ3 53 S65 +19:46 +19:46 298
250 Jānis Leinbergs 7345 1:17:19 VZ3 154 V185 +30:05 +30:05 244
251 Egnārs Gudriķis 2022 Asics 1:17:23 VZ3 155 V186 +30:09 +30:09 244
252 Ina Graudiņa 2050 VSK Noskrien Vāveres 1:17:27 SZ3 54 S66 +19:56 +19:56 297
253 Olga Radžabova 2048 Individuāli 1:17:28 SZ3 55 S67 +19:57 +19:57 297
254 Igors Kozlovs 2308 franči 1:17:31 VZ3 156 V187 +30:17 +30:17 244
255 Dzintra Kārkliņa 2307 1:17:35 SZ3 56 S68 +20:04 +20:04 297
256 Danute Fībiga-Daukšte 2456 1:17:36 SZ3 57 S69 +20:05 +20:05 296
257 Estere Cīrule 2241 palidzi.lv 1:17:39 SZ3 58 S70 +20:08 +20:08 296
258 Mikus Semeneņa 2101 Engures vidusskola / Engures sportam 1:17:50 VZ1 11 V188 +30:36 +15:42 243
259 Ieva Leone 2108 DNB banka 1:17:52 SZ3 59 S71 +20:21 +20:21 295
260 Liene Mudrova 2203 PROGATE 1:17:52 SZ3 60 S72 +20:21 +20:21 295
261 Elena Suveizdor 7355 1:17:53 SZ3 61 S73 +20:22 +20:22 295
262 Kaspars Irbe 2496 1:17:53 VZ1 12 V189 +30:39 +15:45 243
263 Kārlis Bērziņš 2538 Teku Taku rogainings 1:17:57 VZ1 13 V190 +30:43 +15:49 242
264 Rolands Šusts 2299 1:17:58 VZ3 157 V191 +30:44 +30:44 242
265 Raimonds Briņķis 2309 1:18:06 VZ3 158 V192 +30:52 +30:52 242
266 Elmārs Blūms 2258 Patria team 1:18:14 VZ3 159 V193 +31:00 +31:00 241
267 Marta Lapekina 2441 Lynxdojo 1:18:15 SZ2 12 S74 +20:44 +15:27 294
268 Aiga Rekalo 2183 1:18:16 SZ3 62 S75 +20:45 +20:45 294
269 Liene Labsvīra 2187 1:18:24 SZ3 63 S76 +20:53 +20:53 293
270 Krišs Liepiņš 2096 Engures vidusskola / Engures sportam 1:18:29 VZ1 14 V194 +31:15 +16:21 241
271 Krišjānis Neijs 7350 1:18:30 VZ3 160 V195 +31:16 +31:16 241
272 Māris Čivčišs 2021 Engures sportam 1:18:36 VZ3 161 V196 +31:22 +31:22 240
273 Normunds Emičs 2545 DzSK Lokomotīve 1:18:46 VZ3 162 V197 +31:32 +31:32 240
274 Mārīte Turka 2402 Taka 1:18:48 SZ3 64 S77 +21:17 +21:17 292
275 Rinalds Rūsis 2131 DNB banka 1:18:57 VZ3 163 V198 +31:43 +31:43 239
276 Atis Ščeglovs 2302 AQUALAR pH9+ 1:19:01 VZ3 164 V199 +31:47 +31:47 239
277 Valdis Pūķis 7273 PŪĶI 1:19:05 VZ3 165 V200 +31:51 +31:51 239
278 Viktors Griņevičs 7280 ABC Software 1:19:06 VZ3 166 V201 +31:52 +31:52 239
279 Oskars Īle 7281 1:19:06 VZ3 167 V202 +31:52 +31:52 239
280 Roberts Šveicers 2544 DzSK Lokomotīve 1:19:07 VZ3 168 V203 +31:53 +31:53 239
281 Zane Dumbre 2375 1:19:09 SZ3 65 S78 +21:38 +21:38 291
282 Santa Rekalo 2184 1:19:17 SZ2 13 S79 +21:46 +16:29 290
283 Andris Mačevskis 2568 1:19:18 VZ3 169 V204 +32:04 +32:04 238
284 Dainis Muško 2584 1:19:19 VZ3 170 V205 +32:05 +32:05 238
285 Aleksandrs Maklagins 2547 DzSK Lokomotīve 1:19:20 VZ3 172 V206 +32:06 +32:06 238
286 Sandis Dorbe 2082 SK Ozolnieki 1:19:20 VZ3 171 V207 +32:06 +32:06 238
287 Ivo Zemturis 2316 1:19:21 VZ3 173 V208 +32:07 +32:07 238
288 Niks Siliņš 2529 Kača liek skriet 1:19:26 VZ2 22 V209 +32:12 +28:03 238
289 Ansis Gornavs 2074 SK Sigulda 1:19:32 VZ3 174 V210 +32:18 +32:18 238
290 Kristīne Gornava 2076 SK Sigulda 1:19:32 SZ3 66 S80 +22:01 +22:01 289
291 Indra Krēgere 2103 Engures vidusskola / Engures sportam 1:19:35 SZ3 67 S81 +22:04 +22:04 289
292 Inese Tīģere 2276 1:19:39 SZ3 68 S82 +22:08 +22:08 289
293 Anda Ozoliņa 2432 1:19:41 SZ3 69 S83 +22:10 +22:10 289
294 Andris Rusulis 2282 Deaf fox 1:19:41 VZ3 175 V211 +32:27 +32:27 237
295 Kristīne Rožkalne 2533 1:19:45 SZ3 70 S84 +22:14 +22:14 288
296 Guntars Fogels 2179 1:19:46 VZ3 176 V212 +32:32 +32:32 237
297 Mārtiņš Liekniņš 2552 1:19:47 VZ3 177 V213 +32:33 +32:33 237
298 Matīss Kūla 7309 1:19:50 VZ3 178 V214 +32:36 +32:36 237
299 Eviss Bertrands 2249 First Data 1:19:53 VZ3 179 V215 +32:39 +32:39 237
300 Ieva Raboviča 2314 Salaspils 1:19:57 SZ3 71 S85 +22:26 +22:26 288
301 Sabīne Prikule 2245 Pingvīni 1:20:01 SZ3 72 S86 +22:30 +22:30 288
302 Edīte Komasa - Dorbe 2083 SK Ozolnieki 1:20:07 SZ3 73 S87 +22:36 +22:36 287
303 Ernests Fuksis 2553 1:20:07 VZ3 180 V216 +32:53 +32:53 236
304 Ligita Saulīte 2499 1:20:08 SZ3 75 S88 +22:37 +22:37 287
305 Linda Lūkina 2356 Limbaži ACTIVE 1:20:08 SZ3 74 S89 +22:37 +22:37 287
306 Romans Cvetkovs 2228 1:20:12 VZ3 181 V217 +32:58 +32:58 236
307 Madara Ontužāne 2198 1:20:13 SZ3 76 S90 +22:42 +22:42 287
308 Uldis Mauriņš 2025 1:20:13 VZ3 182 V218 +32:59 +32:59 236
309 Līga Briža 2129 DNB banka 1:20:17 SZ3 77 S91 +22:46 +22:46 287
310 Valdis Sirsniņš 2093 1:20:23 VZ3 183 V219 +33:09 +33:09 235
311 Dace Ancāne 2509 1:20:30 SZ3 78 S92 +22:59 +22:59 286
312 Toms Ķikusts 2346 Ugunsplēsēja komandieris 1:20:32 VZ3 184 V220 +33:18 +33:18 235
313 Ainārs Aizpurietis 2031 ABLV Bank 1:20:32 VZ3 185 V221 +33:18 +33:18 235
314 Miķelis Zumbergs 2424 VSK Noskrien 1:20:39 VZ3 186 V222 +33:25 +33:25 234
315 Matīss Rostoks 2325 1:20:45 VZ3 187 V223 +33:31 +33:31 234
316 Solvita Štekerhofa 2361 Maratona klubs 1:20:46 SZ3 80 S93 +23:15 +23:15 285
317 Liena Puise-Puiše 2154 1:20:46 SZ3 79 S94 +23:15 +23:15 285
318 Egils Betmanis 7346 1:20:52 VZ3 188 V224 +33:38 +33:38 234
319 Juris Ozoliņš 2283 Bandana.lv 1:20:53 VZ3 189 V225 +33:39 +33:39 234
320 Jānis Bokmanis 7288 Dance Dance Dance 1:21:20 VZ3 190 V226 +34:06 +34:06 232
321 Toms Janušs 2221 Sella AM 1:21:23 VZ1 15 V227 +34:09 +19:15 232
322 Ilze Šarna 7358 1:21:27 SZ3 81 S95 +23:56 +23:56 282
323 Dzintars Peļņa 2594 1:21:29 VZ3 191 V228 +34:15 +34:15 232
324 Ilze Goša 2160 Maratona klubs 1:21:32 SZ3 82 S96 +24:01 +24:01 282
325 Gita Līna Loca 2141 1:21:32 SZ3 83 S97 +24:01 +24:01 282
326 Marta Grūbe 2522 1:21:36 SZ3 84 S98 +24:05 +24:05 282
327 Kārlis Lapiņš 2521 1:21:36 VZ3 192 V229 +34:22 +34:22 232
328 Indulis Jansons 2310 1:21:43 VZ3 193 V230 +34:29 +34:29 231
329 Elīna Fārenhorste 2386 Umlej marathon team 1:21:43 SZ3 85 S99 +24:12 +24:12 282
330 Dace Hartmane 7271 1:21:45 SZ3 86 S100 +24:14 +24:14 281
331 Selva Ločmele 2132 1:21:46 SZ3 87 S101 +24:15 +24:15 281
332 Paula Pūķe 7272 PŪĶI 1:21:57 SZ2 14 S102 +24:26 +19:09 281
333 Egīls Kaužēns 2407 1:21:58 VZ3 194 V231 +34:44 +34:44 231
334 Ilze Kārkliņa 2317 Dobeles Dzirnavnieks 1:22:06 SZ3 88 S103 +24:35 +24:35 280
335 Veronika Buhalova 7335 1:22:10 SZ3 89 S104 +24:39 +24:39 280
336 Mārtiņš Semēvics 2450 1:22:24 VZ1 16 V232 +35:10 +20:16 229
337 Ēriks Belcāns 2274 1:22:28 VZ2 23 V233 +35:14 +31:05 229
338 Kristaps Kīns 2121 Rubene 1:22:28 VZ3 195 V234 +35:14 +35:14 229
339 Ilze Eglīte 7252 1:22:30 SZ3 90 S105 +24:59 +24:59 279
340 Olga Maslova 2301 1:22:35 SZ3 91 S106 +25:04 +25:04 279
341 Aija Bartuševica 2042 Āpsis 1:22:36 SZ3 92 S107 +25:05 +25:05 279
342 Kaspars Verdens 2390 skriesanasakademija.lv 1:22:36 VZ3 196 V235 +35:22 +35:22 229
343 Rūdolfs Abiļevs 2378 New Village Workout 1:22:38 VZ3 197 V236 +35:24 +35:24 229
344 Guntra Laugale 2555 1:22:42 SZ2 15 S108 +25:11 +19:54 278
345 Armands Beitiks 2196 1:22:47 VZ3 198 V237 +35:33 +35:33 228
346 Māra Pucena 2046 1:22:50 SZ3 94 S109 +25:19 +25:19 278
347 Agnese Kundziņa 2208 1:22:50 SZ3 93 S110 +25:19 +25:19 278
348 Guntis Pucens 2045 1:22:52 VZ3 199 V238 +35:38 +35:38 228
349 Ansis Šenne 2172 KoBalts 1:22:54 VZ3 200 V239 +35:40 +35:40 228
350 Māra Vītola 2434 1:23:01 SZ3 95 S111 +25:30 +25:30 277
351 Dairis Ruskulovs 2337 1:23:01 VZ3 201 V240 +35:47 +35:47 228
352 Linda Līce 2077 SK Sigulda 1:23:10 SZ3 96 S112 +25:39 +25:39 277
353 Egita Neško 2566 1:23:21 SZ3 97 S113 +25:50 +25:50 276
354 Santa Žukovska 2253 Mailigen 1:23:25 SZ3 98 S114 +25:54 +25:54 276
355 Sandis Dzērve 2039 1:23:31 VZ3 202 V241 +36:17 +36:17 226
356 Kathryn Berkman 7322 1:23:39 SZ3 99 S115 +26:08 +26:08 275
357 Loreta Matvejeva 2126 Engures vidusskola / Engures sportam 1:23:43 SZ1 2 S116 +26:12 +21:36 275
358 Inga Putraima 2401 Limbaži Active 1:23:47 SZ3 100 S117 +26:16 +26:16 275
359 Edgars Elbergs 2518 Bardepartment 1:23:52 VZ3 203 V242 +36:38 +36:38 225
360 Laura Kazāka 2475 Ogres Sporta Centrs 1:23:52 SZ2 16 S118 +26:21 +21:04 274
361 Mikus Salcēvičs 2009 1:24:01 VZ3 205 V243 +36:47 +36:47 225
362 Māris Melderis 7296 1:24:01 VZ3 204 V244 +36:47 +36:47 225
363 Sintija Bite 2240 1:24:05 SZ3 101 S119 +26:34 +26:34 274
364 Ansis Emīls Zīvers 2582 1:24:05 VZ1 17 V245 +36:51 +21:57 225
365 Iveta Kraze 2280 Deaf fox 1:24:06 SZ3 102 S120 +26:35 +26:35 274
366 Līva Šteinberga 2051 Galeo Consulting 1:24:08 SZ3 103 S121 +26:37 +26:37 273
367 Artūrs Jakovļevs 2038 Tukums 1:24:10 VZ3 206 V246 +36:56 +36:56 224
368 Maruta Krūmiņa 2517 1:24:10 SZ3 104 S122 +26:39 +26:39 273
369 Konstantīns Burcevs 7263 1:24:27 VZ3 207 V247 +37:13 +37:13 224
370 Lauma Muceniece 2212 1:24:28 SZ3 105 S123 +26:57 +26:57 272
371 Kristīne Krūmiņa 2443 Miķeļa alus 1:24:31 SZ3 106 S124 +27:00 +27:00 272
372 Zane Galdiņa 7336 1:24:35 SZ3 107 S125 +27:04 +27:04 272
373 Guna Sprūde 2013 VSK Noskrien 1:24:38 SZ3 109 S126 +27:07 +27:07 272
374 Laura Hofmane 2109 Siguldas izlase / VSK Noskrien 1:24:38 SZ3 108 S127 +27:07 +27:07 272
375 Reinis Simsons 2324 1:24:38 VZ2 24 V248 +37:24 +33:15 223
376 Kristīne Kampare 2214 1:24:41 SZ3 110 S128 +27:10 +27:10 272
377 Kristīne Zara 2262 1:24:43 SZ3 111 S129 +27:12 +27:12 272
378 Aija Višņevska 2423 1:24:43 SZ2 17 S130 +27:12 +21:55 272
379 Emīls Slotiņš 2297 1:24:46 VZ1 18 V249 +37:32 +22:38 223
380 Aigars Slotiņš 2296 1:24:47 VZ3 208 V250 +37:33 +37:33 223
381 Linda Loce 2065 Lynxdojo 1:24:48 SZ3 112 S131 +27:17 +27:17 271
382 Sandra Abersone 2227 1:24:51 SZ3 114 S132 +27:20 +27:20 271
383 Elīna Šenhofa 2577 1:24:51 SZ3 113 S133 +27:20 +27:20 271
384 Sniga Promberga 2234 CrossFit Rīdzene 1:24:55 SZ3 115 S134 +27:24 +27:24 271
385 Edīte Jansone 2277 1:24:56 SZ3 116 S135 +27:25 +27:25 271
386 Erlands Krivāns 2205 1:24:58 VZ3 209 V251 +37:44 +37:44 222
387 Agnese Fogele 2084 Agnese un Lauma 1:25:04 SZ3 117 S136 +27:33 +27:33 270
388 Rainers Kadiķis 2409 1:25:09 VZ2 25 V252 +37:55 +33:46 222
389 Inese Nudiena 2159 1:25:14 SZ3 118 S137 +27:43 +27:43 270
390 Dace Taurīte 2540 VSK Noskrien 1:25:21 SZ3 119 S138 +27:50 +27:50 270
391 Sanita Netlaua 2263 1:25:25 SZ3 120 S139 +27:54 +27:54 269
392 Gatis Inzulis 2589 1:25:31 VZ3 210 V253 +38:17 +38:17 221
393 Andris Bergmanis 2079 SK Sigulda 1:25:34 VZ3 211 V254 +38:20 +38:20 221
394 Kārlis Dakteris 2408 1:25:39 VZ2 26 V255 +38:25 +34:16 221
395 Ivars Krūmiņš 2442 Miķeļa alus 1:25:48 VZ3 212 V256 +38:34 +38:34 220
396 Boriss Šadrins 2292 Ninzjaaa 1:25:49 VZ3 213 V257 +38:35 +38:35 220
397 Normunds Kalniņš 2081 SK Sigulda 1:25:49 VZ3 214 V258 +38:35 +38:35 220
398 Liene Palkavniece 2294 Swedbank 1:25:53 SZ3 121 S140 +28:22 +28:22 268
399 Aigars Bergs 2469 Radiņi 1:26:09 VZ3 215 V259 +38:55 +38:55 219
400 Brigita Bērziņa 2468 Radiņi 1:26:09 SZ3 122 S141 +28:38 +28:38 267
401 Jānis Straukmanis 2595 VSK Noskrien 1:26:10 VZ3 216 V260 +38:56 +38:56 219
402 Jānis Spirģis 2195 Engures sportam 1:26:15 VZ3 217 V261 +39:01 +39:01 219
403 Lidia Konakova 2479 1:26:20 SZ3 124 S142 +28:49 +28:49 266
404 Margarita Peteļina 2404 1:26:20 SZ3 123 S143 +28:49 +28:49 266
405 Līga Liepa 2055 SK Ozolnieki 1:26:23 SZ3 125 S144 +28:52 +28:52 266
406 Sandra Rocēna 2094 Skrienu priekam! 1:26:23 SZ3 126 S145 +28:52 +28:52 266
407 Simona Zavitska 7312 Fizkultūras Nora 1:26:29 SZ3 127 S146 +28:58 +28:58 266
408 Viktorija Raubiško 2395 Swedbank 1:26:33 SZ3 128 S147 +29:02 +29:02 266
409 Lelde Spriņģe 2421 1:26:49 SZ3 129 S148 +29:18 +29:18 265
410 Inga Lāce 2422 1:26:50 SZ3 130 S149 +29:19 +29:19 265
411 Baiba Rieksta-Riekstiņa 2394 Gemoss 1:26:55 SZ3 131 S150 +29:24 +29:24 265
412 Ines Prants 2090 Võru Suusaklubi 1:26:57 SZ2 18 S151 +29:26 +24:09 265
413 Kristaps Viļums 7349 1:27:12 VZ1 19 V262 +39:58 +25:04 217
414 Dainis Viļums 7348 1:27:13 VZ3 218 V263 +39:59 +39:59 217
415 Toms Straume 2374 Dzilnuciems 1:27:23 VZ2 27 V264 +40:09 +36:00 216
416 Ilvija Jakāne 2180 Auseklis IK 1:27:23 SZ2 19 S152 +29:52 +24:35 263
417 Raimonda Meldrāja 7278 1:27:33 SZ3 132 S153 +30:02 +30:02 263
418 Rihards Murāns 7293 1:27:34 VZ2 28 V265 +40:20 +36:11 216
419 Austra Dobrovoļska 2273 1:27:35 SZ3 133 S154 +30:04 +30:04 263
420 Kristiāna Viļuma 7332 1:27:40 SZ2 20 S155 +30:09 +24:52 262
421 Gunta Čingule 7324 1:27:46 SZ3 134 S156 +30:15 +30:15 262
422 Inga Nartiša 2175 Mailigen 1:27:46 SZ3 135 S157 +30:15 +30:15 262
423 Ģirts Miezītis 7298 1:27:49 VZ3 219 V266 +40:35 +40:35 215
424 Natālija Joničenko 2427 Stendenieki 1:27:52 SZ3 136 S158 +30:21 +30:21 262
425 Dace Skrastiņa 2342 1:27:52 SZ3 137 S159 +30:21 +30:21 262
426 Roberts Jakubāns 7361 1:27:56 VZ3 220 V267 +40:42 +40:42 215
427 Valērija Fedotova 2066 1:27:58 SZ3 138 S160 +30:27 +30:27 262
428 Juris Rocēns 2095 VSK Noskrien 1:28:01 VZ3 221 V268 +40:47 +40:47 215
429 Līga Rēdere 2178 Rēderu banda 1:28:02 SZ3 139 S161 +30:31 +30:31 261
430 Elīna Grundāne 2352 1:28:04 SZ3 140 S162 +30:33 +30:33 261
431 Santa Japeniņa 2033 1:28:06 SZ2 21 S163 +30:35 +25:18 261
432 Santa Gaile 2504 1:28:07 SZ2 22 S164 +30:36 +25:19 261
433 Guntis Doļģis 2372 Pūči 1:28:07 VZ3 222 V269 +40:53 +40:53 214
434 Viesturs Misiņš 2151 1:28:07 VZ3 223 V270 +40:53 +40:53 214
435 Daiga Oļševska 2001 1:28:07 SZ3 141 S165 +30:36 +30:36 261
436 Mudīte Šteina 7285 1:28:24 SZ3 142 S166 +30:53 +30:53 260
437 Juris Bērziņš 2162 1:28:25 VZ3 224 V271 +41:11 +41:11 214
438 Sanita Bērziņa 2161 Swedbank 1:28:25 SZ3 143 S167 +30:54 +30:54 260
439 Roberts Otto 2410 1:28:33 VZ2 29 V272 +41:19 +37:10 213
440 Dita Bogdāne 2188 First Data 1:28:37 SZ3 144 S168 +31:06 +31:06 260
441 Zane Šadrina 2291 Ninzjaaa 1:28:41 SZ3 145 S169 +31:10 +31:10 259
442 Vineta Lorenca 7262 1:28:45 SZ3 146 S170 +31:14 +31:14 259
443 Andis Tiļčiks 2581 1:28:51 VZ3 225 V273 +41:37 +41:37 213
444 Ieva Ozoliņa 7352 1:28:59 SZ3 147 S171 +31:28 +31:28 259
445 Alisa Kazarina 2515 1:29:00 SZ3 148 S172 +31:29 +31:29 259
446 Ivars Liepiņš 2388 Lustes 1:29:02 VZ3 226 V274 +41:48 +41:48 212
447 Liene Liepiņa 2389 Lustes 1:29:02 SZ3 149 S173 +31:31 +31:31 258
448 Ivars Spalis 2267 1:29:04 VZ3 227 V275 +41:50 +41:50 212
449 Laura Cepurīte 2510 Minkīsiji 1:29:08 SZ3 150 S174 +31:37 +31:37 258
450 Austra Kroģere 2379 1:29:11 SZ2 23 S175 +31:40 +26:23 258
451 Inga Novika 2419 VSK Noskrien 1:29:21 SZ3 151 S176 +31:50 +31:50 257
452 Kristaps Miķelsons 2058 1:29:23 VZ2 30 V276 +42:09 +38:00 211
453 Raitis Davidčuks 2411 1:29:26 VZ2 31 V277 +42:12 +38:03 211
454 Sandra Spudiņa 2156 1:29:31 SZ3 152 S177 +32:00 +32:00 257
455 Nora Dravante 2207 Swedbank 1:29:32 SZ3 153 S178 +32:01 +32:01 257
456 Dace Dūklava-Kokina 2431 1:29:38 SZ3 154 S179 +32:07 +32:07 257
457 Līga Rube 2229 1:29:44 SZ3 155 S180 +32:13 +32:13 256
458 Laura Lapiņa 2511 1:29:49 SZ3 156 S181 +32:18 +32:18 256
459 Santa Rutkovska 7323 1:29:55 SZ3 157 S182 +32:24 +32:24 256
460 Rūta Šneidere 2563 1:29:57 SZ3 158 S183 +32:26 +32:26 256
461 Jelena Prants 2089 Võru Suusaklubi 1:30:04 SZ3 159 S184 +32:33 +32:33 255
462 Renārs Vate 2523 Engures Sportam 1:30:05 VZ3 228 V278 +42:51 +42:51 210
463 Ritvars Mūrnieks 2472 1:30:05 VZ3 229 V279 +42:51 +42:51 210
464 Martins Lucaus 2067 Royal Canin 1:30:09 VZ3 231 V280 +42:55 +42:55 210
465 Oskars Stirna 7253 1:30:09 VZ3 230 V281 +42:55 +42:55 210
466 Edžus Arums 7277 TDA Katvari 1:30:14 VZ3 232 V282 +43:00 +43:00 209
467 Liena Gūtmane 2247 1:30:22 SZ2 24 S185 +32:51 +27:34 255
468 Andželika Gladkova 7264 1:30:23 SZ2 25 S186 +32:52 +27:35 255
469 Vladimirs Tiščenko 2136 VSK Noskrien 1:30:31 VZ3 233 V283 +43:17 +43:17 209
470 Elizabete Paula Erkena 2556 Radio SWH 1:30:46 SZ1 3 S187 +33:15 +28:39 253
471 Agita Zariņa 2204 1:30:53 SZ3 160 S188 +33:22 +33:22 253
472 Guna Zvaigzne 2569 1:30:54 SZ3 161 S189 +33:23 +33:23 253
473 Miķelis Zaļais 2036 Wunderkraut 1:30:54 VZ3 234 V284 +43:40 +43:40 208
474 Jana Pūķe 7274 PŪĶI 1:30:56 SZ3 162 S190 +33:25 +33:25 253
475 Valters Hartpengs 2560 Engures sportam 1:30:58 VZ1 20 V285 +43:44 +28:50 208
476 Gints Buraks 2091 1:31:03 VZ3 235 V286 +43:49 +43:49 208
477 Liene Barone 2211 1:31:03 SZ3 163 S191 +33:32 +33:32 253
478 Gita Gintere-Kikuste 2044 1:31:04 SZ3 164 S192 +33:33 +33:33 253
479 Līga Hartpenga 2417 1:31:11 SZ3 165 S193 +33:40 +33:40 252
480 Ilga Žeibe 2413 VSK Noskrien 1:31:20 SZ3 166 S194 +33:49 +33:49 252
481 Jānis Sīlis 2500 VSK noskrien / Energo optimus 1:31:20 VZ3 236 V287 +44:06 +44:06 207
482 Zane Dālberga 7334 1:31:31 SZ3 167 S195 +34:00 +34:00 251
483 Matīss Baranovskis 2362 Garmin 1:31:43 VZ3 237 V288 +44:29 +44:29 206
484 Aivars Ābols 2289 Engures sportam / Tukums 1:31:45 VZ3 238 V289 +44:31 +44:31 206
485 Anastasija Ogņeva 2440 Lynxdojo 1:31:47 SZ1 4 S196 +34:16 +29:40 251
486 Gunta Reinicāne 2532 1:31:54 SZ3 168 S197 +34:23 +34:23 250
487 Anete Grosberga 2429 Lynxdojo 1:32:01 SZ3 169 S198 +34:30 +34:30 250
488 Inese Rūsa 2069 Honda Training Crew 1:32:04 SZ3 170 S199 +34:33 +34:33 250
489 Mārtiņš Skraucis 7339 1:32:16 VZ1 21 V290 +45:02 +30:08 205
490 Vizbulīte Celmiņa 2574 VSK Noskrien 1:32:18 SZ3 171 S200 +34:47 +34:47 249
491 Anda Ozoliņa 2466 1:32:20 SZ3 172 S201 +34:49 +34:49 249
492 Luīze Jansone 2298 1:32:29 SZ2 26 S202 +34:58 +29:41 249
493 Kristine Kr?miņa 2488 1:32:41 SZ3 173 S203 +35:10 +35:10 248
494 Zane Ivanāne 2125 1:32:43 SZ3 174 S204 +35:12 +35:12 248
495 Olga Mikulova 2041 VSK Noskrien 1:32:43 SZ3 175 S205 +35:12 +35:12 248
496 Anna Greitāne 2439 Lynxdojo 1:32:45 SZ1 5 S206 +35:14 +30:38 248
497 Loreta Ķikuste 2345 Ugunsplēsēja savaldītāja 1:32:55 SZ1 6 S207 +35:24 +30:48 248
498 Viktorija Silicka 7260 Smartlynx 1:32:55 SZ3 176 S208 +35:24 +35:24 248
499 Maija Šteine 2368 1:33:24 SZ2 27 S209 +35:53 +30:36 246
500 Zane Kjahjare 2562 Tallink 1:33:31 SZ3 177 S210 +36:00 +36:00 246
501 Rihards Deičmanis 2376 Swedbank 1:33:34 VZ2 32 V291 +46:20 +42:11 202
502 Sandra Šimkus 2269 Stradiņi - skrienam veseli 1:33:38 SZ3 178 S211 +36:07 +36:07 246
503 Aira Semjonova 2164 1:33:41 SZ3 179 S212 +36:10 +36:10 246
504 Baiba Mieze 2557 Radio SWH 1:33:44 SZ3 180 S213 +36:13 +36:13 245
505 Ance Katlapa 2119 1:33:48 SZ2 29 S214 +36:17 +31:00 245
506 Betija Jušķevica 2167 1:33:48 SZ2 28 S215 +36:17 +31:00 245
507 Andis Brigmanis-Briģis 7258 Sanderu klans 1:33:50 VZ3 239 V292 +46:36 +46:36 201
508 Ģirts Freimanis 2177 Sanderu klans 1:33:50 VZ2 33 V293 +46:36 +42:27 201
509 Reinis Konošonoks 2182 Engures sportam / Tukums 1:33:51 VZ2 34 V294 +46:37 +42:28 201
510 Diāna Ceika 2332 1:33:58 SZ3 181 S216 +36:27 +36:27 245
511 Anda Cielava 2287 Olainfarm 1:34:00 SZ2 30 S217 +36:29 +31:12 245
512 Sintija Melne 2293 Mailigen 1:34:01 SZ3 182 S218 +36:30 +36:30 245
513 Natalia Mikhaleva 2554 1:34:08 SZ3 183 S219 +36:37 +36:37 244
514 Jūlija Kubraka 2016 Engures sportam 1:34:08 SZ3 184 S220 +36:37 +36:37 244
515 Ļubova Priedniece 2585 Velo-jenoti 1:34:13 SZ3 185 S221 +36:42 +36:42 244
516 Samanta Apiņa 7310 1:34:33 SZ1 7 S222 +37:02 +32:26 243
517 Olga Kvasņina 2485 MARATONA KLUBS VENTSPILS 1:34:45 SZ3 186 S223 +37:14 +37:14 243
518 Inese Apse 7303 1:34:48 SZ3 187 S224 +37:17 +37:17 243
519 Laura Vēze 2027 1:34:55 SZ3 188 S225 +37:24 +37:24 242
520 Zane Krēsliņa 2578 1:34:56 SZ3 189 S226 +37:25 +37:25 242
521 Anna Brokāne 2209 Solis Dabā 1:35:01 SZ3 190 S227 +37:30 +37:30 242
522 Anda Lūciņa 7257 Profesionālis 1:35:03 SZ3 191 S228 +37:32 +37:32 242
523 Oskars Olavs 2185 1:35:11 VZ3 240 V295 +47:57 +47:57 198
524 Liene Krilovska 2070 1:35:17 SZ3 192 S229 +37:46 +37:46 241
525 Lauma Uzija 2085 Agnese un Lauma 1:35:28 SZ3 193 S230 +37:57 +37:57 241
526 Eva Matīsa 2057 Ātrās ļipas/VSK 1:35:47 SZ3 194 S231 +38:16 +38:16 240
527 Katrīna Levāne 2145 Engures Sportam 1:35:49 SZ2 31 S232 +38:18 +33:01 240
528 Dace Vegnere 2315 1:35:50 SZ3 195 S233 +38:19 +38:19 240
529 Ivars Šleiners 2428 Ziemeļkurzemes OK 1:35:53 VZ3 241 V296 +48:39 +48:39 197
530 Arnita Freināte 2535 Engures sportam 1:36:01 SZ3 196 S234 +38:30 +38:30 240
531 Lote Freināte 2536 Engures sportam 1:36:01 SZ1 8 S235 +38:30 +33:54 240
532 Ivo Lūkins 2215 KoBalts 1:36:07 VZ3 242 V297 +48:53 +48:53 197
533 Sabīne Eigmina 7353 Kobalts 1:36:08 SZ3 197 S236 +38:37 +38:37 239
534 Mārtiņš Kaķītis 2587 KoBalts 1:36:08 VZ3 244 V298 +48:54 +48:54 197
535 Kristaps Zaļkalns 2024 Engures sportam / Milzkalne 1:36:08 VZ3 243 V299 +48:54 +48:54 197
536 Madara Grandane 2176 KoBalts 1:36:08 SZ3 198 S237 +38:37 +38:37 239
537 Jūlija Kuzņecova 2064 1:36:20 SZ3 199 S238 +38:49 +38:49 239
538 Kristīna Novikova 2220 Swedbank 1:36:21 SZ2 32 S239 +38:50 +33:33 239
539 Kaspars Zemļickis 7356 1:36:39 VZ3 245 V300 +49:25 +49:25 195
540 Inta Vingre 7342 1:36:47 SZ3 200 S240 +39:16 +39:16 238
541 Marija Siliņa 2233 ELKOR 1:36:50 SZ2 33 S241 +39:19 +34:02 238
542 Vita Zīle 2232 Maratona klubs 1:37:04 SZ3 201 S242 +39:33 +39:33 237
543 Santa Ulmane 7319 Stirna un Zaķis 1:37:05 SZ2 34 S243 +39:34 +34:17 237
544 Lauma Ose 2331 Vīngliemezis 1:37:37 SZ3 202 S244 +40:06 +40:06 236
545 Dace Brūvele 2281 Deaf fox 1:37:57 SZ3 203 S245 +40:26 +40:26 235
546 Frenks Rozentāls 7269 1:38:31 VZ3 246 V301 +51:17 +51:17 192
547 Madara Strauta 2565 1:38:31 SZ3 204 S246 +41:00 +41:00 234
548 Ieva Ozoliņa 2520 1:38:31 SZ2 35 S247 +41:00 +35:43 234
549 Inese Bāriņa 2322 1:38:38 SZ3 205 S248 +41:07 +41:07 233
550 Fanija Šitca 2075 SK Sigulda 1:38:57 SZ3 206 S249 +41:26 +41:26 233
551 Sanita Sināte 2449 1:39:03 SZ3 207 S250 +41:32 +41:32 232
552 Iveta Sinicina 2444 1:39:04 SZ3 208 S251 +41:33 +41:33 232
553 Linda Rancāne 2354 1:39:09 SZ2 36 S252 +41:38 +36:21 232
554 Laura Zemļicka 7354 1:39:27 SZ3 209 S253 +41:56 +41:56 231
555 Dace Tītmane 2010 1:39:36 SZ3 210 S254 +42:05 +42:05 231
556 Dāvis Sosārs 2461 Neiro-radiologi 1:39:38 VZ3 247 V302 +52:24 +52:24 190
557 Līva Vilka 2460 1:39:56 SZ3 211 S255 +42:25 +42:25 230
558 Liene Zvirbule 2494 1:40:08 SZ3 212 S256 +42:37 +42:37 230
559 Mārtiņš Orinskis 2592 MarMa 1:40:23 VZ3 248 V303 +53:09 +53:09 188
560 Ieva Orinska 2591 MarMa 1:40:23 SZ3 213 S257 +42:52 +42:52 229
561 Gunta Važa 2197 1:40:46 SZ3 214 S258 +43:15 +43:15 228
562 Kristīne Kuka 2008 AD FITNESS Lēdmane 1:40:48 SZ3 215 S259 +43:17 +43:17 228
563 Dzintars Laganovskis 2034 AD Fitness 1:40:48 VZ3 249 V304 +53:34 +53:34 187
564 Santa Šakarne 2223 Swedbank 1:41:14 SZ3 216 S260 +43:43 +43:43 227
565 Niks Kristaps Šmits 2100 Engures vidusskola / Engures sportam 1:41:22 VZ1 22 V305 +54:08 +39:14 186
566 Dace Šmite 2239 1:41:32 SZ2 37 S261 +44:01 +38:44 227
567 Agnese Irbīte 2138 VSK Noskrien 1:41:43 SZ3 217 S262 +44:12 +44:12 226
568 Santa Blūma 2120 1:41:53 SZ3 218 S263 +44:22 +44:22 226
569 Laura Janševska 2341 1:41:55 SZ3 219 S264 +44:24 +44:24 226
570 Līva Liepkalne 7291 1:41:59 SZ2 38 S265 +44:28 +39:11 226
571 Viesturs Driķis 2335 Engures sportam 1:42:08 VZ3 251 V306 +54:54 +54:54 185
572 Artūrs Driķis 2406 1:42:08 VZ3 250 V307 +54:54 +54:54 185
573 Renāte Šmite 2238 1:42:17 SZ2 39 S266 +44:46 +39:29 225
574 Anete Alksne 2351 1:42:25 SZ3 220 S267 +44:54 +44:54 225
575 Kristīne Reinholde 2476 1:42:35 SZ3 221 S268 +45:04 +45:04 224
576 Sandra Grišina 7318 1:42:37 SZ3 222 S269 +45:06 +45:06 224
577 Santa Dzenīte 7331 1:43:02 SZ3 223 S270 +45:31 +45:31 223
578 Kristaps Spulle 2454 Stiga 1:43:11 VZ3 252 V308 +55:57 +55:57 183
579 Dāniels Ziemelis 2445 Ašās kājas ZID 1:43:13 VZ1 23 V309 +55:59 +41:05 183
580 Inese Zepa 2446 Ašās kājas ZID 1:43:17 SZ3 224 S271 +45:46 +45:46 223
581 Ilze Komasa 2043 Freelanceri 1:43:39 SZ3 225 S272 +46:08 +46:08 222
582 Sandra Kapče 2311 1:44:01 SZ2 40 S273 +46:30 +41:13 221
583 Ilze Jurjāne 2199 1:44:10 SZ3 226 S274 +46:39 +46:39 221
584 Hugo Jermaks 7314 Skudra 1:44:23 VZ1 24 V310 +57:09 +42:15 181
585 Sandra Lūse 7326 1:44:34 SZ3 227 S275 +47:03 +47:03 220
586 Elīza Muzika 2534 1:44:54 SZ1 9 S276 +47:23 +42:47 219
587 Kristīne Skudra 2149 1:45:00 SZ3 228 S277 +47:29 +47:29 219
588 Gunita Kodoliņa 2305 1:45:04 SZ3 229 S278 +47:33 +47:33 219
589 Kārlis Liepiņš 2097 Engures vidusskola / Engures sportam 1:45:08 VZ1 25 V311 +57:54 +43:00 180
590 Inga Tramdaha 2313 Engures sportam 1:45:13 SZ3 230 S279 +47:42 +47:42 219
591 Raivis Kaļiņins 2333 1:45:25 VZ2 35 V312 +58:11 +54:02 179
592 Iveta Krieva 2426 :) 1:45:26 SZ3 231 S280 +47:55 +47:55 218
593 Ilze Putniņa 2527 Swedbank 1:45:29 SZ3 232 S281 +47:58 +47:58 218
594 Katrīna Liepiņa 2026 Sanderu klans 1:45:48 SZ3 233 S282 +48:17 +48:17 217
595 Uldis Dīcis 2242 Gausā Jūdze 1:45:50 VZ3 253 V313 +58:36 +58:36 179
596 Ruta Dīce 2243 Gausā Jūdze 1:45:51 SZ3 234 S283 +48:20 +48:20 217
597 Lija Ruperte 2285 Olainfarm 1:45:52 SZ3 235 S284 +48:21 +48:21 217
598 Līga Aistere 2192 ONE4EVENT 1:46:01 SZ3 236 S285 +48:30 +48:30 217
599 Rudīte Bērziņa 2284 Olainfarm 1:46:06 SZ3 237 S286 +48:35 +48:35 217
600 Linda Strihora 2237 1:46:17 SZ1 10 S287 +48:46 +44:10 216
601 Andrejs Hercmane 2539 1:46:35 VZ2 36 V314 +59:21 +55:12 177
602 Laura Lucaua 2371 1:47:04 SZ3 238 S288 +49:33 +49:33 215
603 Liene Kaldovska 7327 1:47:04 VZ3 254 V315 +59:50 +59:50 176
604 Maija Stirna 2222 1:47:05 SZ3 239 S289 +49:34 +49:34 215
605 Elizabete Brauna 2438 Lynxdojo 1:47:06 SZ1 11 S290 +49:35 +44:59 215
606 Linda Andronova 2137 1:47:10 SZ3 240 S291 +49:39 +49:39 215
607 Sanita Birzniece 2224 1:47:51 SZ3 241 S292 +50:20 +50:20 213
608 Eldars Bereza 7305 1:47:52 VZ3 255 V316 +1:00:38 +1:00:38 175
609 Vēsma Kaņepe 2264 1:48:06 SZ3 242 S293 +50:35 +50:35 213
610 Paula Fjodorova 2123 Engures sportam / Tukums 1:48:28 SZ2 41 S294 +50:57 +45:40 212
611 Elza Grīnšteine 2498 1:49:03 SZ1 12 S295 +51:32 +46:56 211
612 Iveta Zizlāne 7295 1:49:44 SZ3 243 S296 +52:13 +52:13 210
613 Elīna Lunte 2040 1:50:12 SZ2 42 S297 +52:41 +47:24 209
614 Līga Laganovska 2035 AD Fitness 1:51:38 SZ3 244 S298 +54:07 +54:07 206
615 Aija Zaharova 7290 1:53:05 SZ3 245 S299 +55:34 +55:34 203
616 Andris Klaužs 2271 Raiņa iela 1:53:28 VZ3 256 V317 +1:06:14 +1:06:14 167
617 Agita Kalniņa 2080 SK Sigulda 1:53:30 SZ3 246 S300 +55:59 +55:59 203
618 Aivis Žukovs 2272 1:53:59 VZ3 257 V318 +1:06:45 +1:06:45 166
619 Jolanta Pugača 2275 1:54:02 SZ3 247 S301 +56:31 +56:31 202
620 Santa Klagiša 2312 1:54:04 SZ3 248 S302 +56:33 +56:33 202
621 Anita Bāriņa 2323 1:54:22 SZ3 249 S303 +56:51 +56:51 201
622 Silvija Sīle 2501 Energo optimus 1:54:29 SZ3 250 S304 +56:58 +56:58 201
623 Lauma Beikmane 2405 1:54:34 SZ2 43 S305 +57:03 +51:46 201
624 Ingrīda Svoka 2165 1:55:13 SZ3 251 S306 +57:42 +57:42 200
625 Laila Malzubre 2420 Zubru Trieciens 1:55:40 SZ3 252 S307 +58:09 +58:09 199
626 Madara Zemarāja 2436 KAP ZEĶES 1:56:07 SZ3 253 S308 +58:36 +58:36 198
627 Anastasija Paukste 2588 Velo-jenoti 1:57:11 SZ3 254 S309 +59:40 +59:40 196
628 Sintija Rēķe-Šleiva 2558 Swedbank 1:57:54 SZ3 255 S310 +1:00:23 +1:00:23 195
629 Māris Poikāns 2559 Swedbank 1:57:55 VZ3 258 V319 +1:10:41 +1:10:41 160
630 Iveta Rozenfelde 2397 Ultrazaķis 1:59:29 SZ3 256 S311 +1:01:58 +1:01:58 193
631 Henrihs Petrovskis 2168 VSK Noskrien 1:59:47 VZ3 259 V320 +1:12:33 +1:12:33 158
632 Mārīte Petrovska 2169 VSK Noskrien 1:59:47 SZ3 257 S312 +1:02:16 +1:02:16 192
633 Emīls Petrovskis 2170 VSK Noskrien 1:59:47 VZ1 26 V321 +1:12:33 +57:39 158
634 Madara Roziņa 2194 1:59:52 SZ3 258 S313 +1:02:21 +1:02:21 192
635 Olga Dadeika 2590 - 2:02:41 SZ3 259 S314 +1:05:10 +1:05:10 188
636 Iveta Verdena 2484 Saldus Gaļas Kombināts 2:05:50 SZ3 260 S315 +1:08:19 +1:08:19 183
637 Teo Jermaks 7315 Skudra 2:06:08 VZ1 27 V322 +1:18:54 +1:04:00 150
638 Inese Reinholde 7316 Skudra 2:06:08 SZ3 261 S316 +1:08:37 +1:08:37 182
639 Irina Salova 2359 Velo-jenoti 2:06:33 SZ3 262 S317 +1:09:02 +1:09:02 182
640 Dace Kārkliņa 2363 GrST Team 2:10:57 SZ3 263 S318 +1:13:26 +1:13:26 176
641 Laura Birzniece 2186 Lattelecom 2:11:51 SZ2 44 S319 +1:14:20 +1:09:03 174
642 Saira Riekstiņa 2586 2:11:51 SZ3 264 S320 +1:14:20 +1:14:20 174
643 Terēza Strauta 2571 Kuldīga 2:12:38 SZ3 265 S321 +1:15:07 +1:15:07 173
644 Inese Slūka 2400 Kuldīga 2:12:38 SZ3 266 S322 +1:15:07 +1:15:07 173
645 Inga Bērziņa 2451 Kuldīga 2:12:38 SZ3 267 S323 +1:15:07 +1:15:07 173
646 Arnita Bunere 2327 2:13:20 SZ3 268 S324 +1:15:49 +1:15:49 173
647 Ieva Ošniece 2398 Engures sportam 2:14:10 SZ3 269 S325 +1:16:39 +1:16:39 171
648 Ieva Gronska 2399 Engures sportam 2:14:11 SZ3 270 S326 +1:16:40 +1:16:40 171
649 Emīls Tērauds 2135 lidolēti.lv / Engures sportam 2:14:59 VZ1 28 V323 +1:27:45 +1:12:51 140
650 Ieva Garanča 2029 2:16:48 SZ3 271 S327 +1:19:17 +1:19:17 168
651 Evija Petrovska 2171 VSK Noskrien 2:19:48 SZ1 13 S328 +1:22:17 +1:17:41 165
652 Dace Almane 2020 DNF
653 Elīna Borovkova 2023 Engures sportam / Milzkalne DNF
654 Aleksandrs Voino 2005 DNF