LŪSIS skrējiena rezultāti (spliti)
Vieta Dalībnieks Nr. Klubs Rezultāts Grupa Vieta grupā Dzim. Pret uzvarētāju Pret grupas uzvarētāju Kalnu karalis Punkti distancē Punkti KK Punkti kopā
1 Kristaps Bērziņš 175 SiS LAT 2:10:41 VLJ 1 V1 +00:00 +00:00 01:04 1000 239 1239
2 Uldis Kļaviņš 52 PaBaso.lv / VSK Noskrien 2:13:12 VL2 1 V2 +02:31 +00:00 00:59 981 259 1240
3 Gints Lūsis 118 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:17:00 VL2 2 V3 +06:19 +03:48 00:59 954 259 1213
4 Andris Ronimoiss 130 VSK Noskrien Rieksti 2:19:16 VL2 3 V4 +08:35 +06:04 01:02 938 247 1185
5 Kārlis Vanags 119 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 2:29:55 VL2 4 V5 +19:14 +16:43 01:08 872 225 1097
6 Didzis Glušņevs 181 Sk.Biksti 2:30:26 VL2 5 V6 +19:45 +17:14 01:10 869 219 1088
7 Mārtiņš Auziņš 104 Brīvsolis 2:33:33 VL2 6 V7 +22:52 +20:21 01:11 851 215 1066
8 Normunds Bremze 54 izturība 2:34:34 VL3 1 V8 +23:53 +00:00 01:26 845 178 1023
9 Nauris Spalviņš 209 Mailigen 2:35:28 VL2 7 V9 +24:47 +22:16 01:35 841 161 1002
10 Andis Rumbenieks 105 VVK 2:35:49 VL2 8 V10 +25:08 +22:37 01:45 839 146 985
11 Juris Gudēvics-Liepiņš 185 VSK Noskrien 2:36:43 VL2 9 V11 +26:02 +23:31 01:10 834 219 1053
12 Ruslans Šuļga 203 Maratona klubs/Liepāja 2:37:07 VL2 10 V12 +26:26 +23:55 01:54 832 134 966
13 Kristīne Kuzņecova 121 2:37:59 SL2 1 S1 +00:00 +00:00 01:36 1000 228 1228
14 Nikolajs Saulītis 3 Limbaži 2:39:56 VL3 2 V13 +29:15 +05:22 01:12 817 213 1030
15 Matīss Haritonovs 135 2:40:17 VL2 11 V14 +29:36 +27:05 01:26 815 178 993
16 Ģirts Dakša 5043 2:40:50 VL2 12 V15 +30:09 +27:38 01:28 813 174 987
17 Laura Čakle 26 Moller Auto Ventspils/SIS 2:42:42 SL2 2 S2 +04:43 +04:43 01:17 971 284 1255
18 Pēteris Stepiņš 142 Swedbank 2:43:16 VL2 13 V16 +32:35 +30:04 01:35 800 161 961
19 Raivis Reinfelds 194 VUGD 2:44:40 VL2 14 V17 +33:59 +31:28 01:12 794 213 1007
20 Andris Sprūds 90 VSK Noskrien 2:44:55 VL2 15 V18 +34:14 +31:43 01:22 792 187 979
21 Aigars Lūsis 120 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROFS.LV 2:46:22 VL4 1 V19 +35:41 +00:00 01:37 786 158 944
22 Gatis Pūcītis 166 Swedbank 2:46:28 VL2 16 V20 +35:47 +33:16 01:37 785 158 943
23 Ainārs Kumpiņš 29 PaBaso.lv 2:48:06 VL2 17 V21 +37:25 +34:54 01:30 777 170 947
24 Salvis Brasavs 71 2:48:18 VL3 3 V22 +37:37 +13:44 01:19 776 194 970
25 Daumants Putnis 198 SSK Bebra 2:49:28 VL3 4 V23 +38:47 +14:54 01:08 771 225 996
26 Jānis Puida 199 SSK Bebra 2:49:28 VL2 18 V24 +38:47 +36:16 01:01 771 251 1022
27 Viktors Saveļjevs 96 Gentlemen`s Club 2:49:45 VL2 19 V25 +39:04 +36:33 01:02 770 247 1017
28 Vents Lupkins 114 2:50:40 VLJ 2 V26 +39:59 +39:59 01:14 766 207 973
29 Sergejs Maslobojevs 131 2:50:46 VL2 20 V27 +40:05 +37:34 01:53 765 135 900
30 Juris Jansons 206 Swedbank 2:51:47 VL3 5 V28 +41:06 +17:13 01:38 761 156 917
31 Artis Pūcītis 5034 2:52:31 VL2 21 V29 +41:50 +39:19 01:26 758 178 936
32 Pēteris Kaļiņins 80 Moller Auto Ventspils/SIS 2:53:04 VL2 22 V30 +42:23 +39:52 01:30 755 170 925
33 Guntis Šmaukstelis 65 Līgas draugi, kas neskrien burkā 2:53:30 VL2 23 V31 +42:57 +40:26 01:37 753 158 911
34 Kristaps Epners 57 Elita 2:54:29 VL3 6 V32 +43:48 +19:55 01:08 749 225 974
35 Gusts Fokerots 147 Vientuļais vilks 2:54:38 VL2 24 V33 +43:57 +41:26 01:39 748 155 903
36 Nikolajs Lucāns 174 Ņergas 2:54:50 VL3 7 V34 +44:09 +20:16 01:46 747 144 891
37 Uģis Karasevs 177 Kocēnu novads 2:54:53 VL2 25 V35 +44:12 +41:41 01:19 747 194 941
38 Mārtiņš Dīcis 115 VSK Noskrien 2:54:57 VL2 26 V36 +44:16 +41:45 01:34 747 163 910
39 Normunds Kuzāks 99 SK Sigulda 2:56:39 VL2 27 V37 +45:58 +43:27 01:28 740 174 914
40 Agris Rusmanis 196 JFX Sports 2:56:50 VL2 28 V38 +46:09 +43:38 01:30 739 170 909
41 Gintars Bremšmits 5046 Fizkultūras Nora 2:56:56 VL2 29 V39 +46:15 +43:44 01:25 739 180 919
42 Aleksandrs Judkins 129 2:57:46 VL2 30 V40 +47:05 +44:34 01:25 735 180 915
43 Kaidi Keir Kukk 79 SK Jõulu 2:59:01 SLJ 1 S3 +21:02 +00:00 01:58 883 186 1069
44 Viviana Kirilova 12 SiS LAT 2:59:09 SL3 1 S4 +21:10 +00:00 01:41 882 217 1099
45 Aigars Dudelis 187 VSK Noskrien 3:00:24 VL3 8 V41 +49:43 +25:50 02:00 724 128 852
46 Mārtiņš Krišjānis 161 3:01:23 VL2 31 V42 +50:42 +48:11 02:04 720 123 843
47 Vitālijs Muzika 38 VSK Noskrien 3:01:38 VL3 9 V43 +50:57 +27:04 01:36 719 159 878
48 Raivis Ančs 112 Velorīts/Gulbene 3:02:16 VL3 10 V44 +51:35 +27:42 01:38 717 156 873
49 Reinis Skorovs 72 VSK Noskrien 3:02:29 VLJ 3 V45 +51:48 +51:48 01:23 716 184 900
50 Toms Komass 66 Freelanceri 3:02:36 VL2 32 V46 +51:55 +49:24 01:33 716 165 881
51 Viesturs Zimackis 60 3:02:55 VL2 33 V47 +52:14 +49:43 01:41 714 151 865
52 Konstantīns Biktimirovs 82 VSK Noskrien 3:03:18 VLJ 4 V48 +52:37 +52:37 01:40 713 153 866
53 Linda Boldāne 167 3:03:49 SLJ 2 S5 +25:50 +04:48 02:07 859 172 1031
54 Didzis Videmanis 93 1188.lv / Mežsusuri 3:04:25 VL2 34 V49 +53:44 +51:13 02:26 709 105 814
55 Mārcis Bokmanis 106 DNB banka 3:04:29 VL2 35 V50 +53:48 +51:17 01:09 708 222 930
56 Andris Ludriks 2 VSK Noskrien 3:05:06 VL3 11 V51 +54:25 +30:32 01:28 706 174 880
57 Edgars Ezers 188 3:05:41 VL2 36 V52 +55:00 +52:29 02:00 704 128 832
58 Ģirts Bulāns 25 Skaidas pa gaisu / VSK Noskrien 3:06:07 VL2 37 V53 +55:26 +52:55 01:22 702 187 889
59 Ainārs Gudēvics 92 1188.lv / Lattelecom 3:06:13 VL2 38 V54 +55:32 +53:01 01:28 702 174 876
60 Armands Lunts 11 VSK Noskrien 3:06:16 VL3 12 V55 +55:35 +31:42 01:58 702 130 832
61 Jānis Cīmurs 184 Cīmurēni 3:06:54 VL2 39 V56 +56:13 +53:42 01:14 699 207 906
62 Linda Katlapa 189 Siguldas izlase 3:06:59 SL3 2 S6 +29:00 +07:50 01:41 845 217 1062
63 Vilnis Frišfelds 111 PAIC 3:07:25 VL3 13 V57 +56:44 +32:51 02:01 697 126 823
64 Artūrs Markovs 5045 3:07:25 VL2 40 V58 +56:44 +54:13 02:05 697 122 819
65 Roberts Rozenbahs 134 3:08:50 VL2 41 V59 +58:09 +55:38 01:27 692 176 868
66 Armands Rabovičs 53 Liepāja 3:09:18 VL2 42 V60 +58:37 +56:06 01:38 690 156 846
67 Arvīds Germovs 47 3:09:39 VL3 14 V61 +58:58 +35:05 02:02 689 125 814
68 Jānis Erdmanis 5 3:10:40 VLJ 5 V62 +59:59 +59:59 01:37 685 158 843
69 Zanda Zariņa - Rešetina 163 Veikals MARATONS 3:11:39 SL2 3 S7 +33:40 +33:40 01:41 824 217 1041
70 Māris Bērziņš 5038 Virsotne/Marmot 3:12:26 VL2 43 V63 +1:01:45 +59:14 01:39 679 155 834
71 Rasa Grāvīte 32 3:12:28 SLJ 3 S8 +34:29 +13:27 02:14 821 163 984
72 Arnis Ābelīte 210 Virsotne/Marmont 3:13:50 VL3 15 V64 +1:03:09 +39:16 01:31 674 168 842
73 Dzintars Petrovs 108 Rīgas satiksme 3:14:17 VL3 16 V65 +1:03:36 +39:43 02:07 673 120 793
74 Kristaps Ceriņš 151 3:14:55 VL2 44 V66 +1:04:14 +1:01:43 01:20 670 191 861
75 Ritvars Kalniņš 122 KRONUS 3:15:25 VL3 17 V67 +1:04:44 +40:51 01:46 669 144 813
76 Jānis Vītols 14 VSK Noskrien 3:15:35 VL4 2 V68 +1:04:54 +29:13 01:54 668 134 802
77 Ivo Levāns 23 Engures sportam 3:15:47 VL2 45 V69 +1:05:06 +1:02:35 01:34 667 163 830
78 Meelis Kukk 186 SK Jõulu 3:16:27 VL4 3 V70 +1:05:46 +30:05 01:45 665 146 811
79 Edmunds Gržibovskis 22 VSK Noskrien 3:16:29 VL3 18 V71 +1:05:48 +41:55 02:01 665 126 791
80 Alvita Mirecka 103 Talsu Pakalnu Sporta Klubs / PROF.LV 3:16:54 SL3 3 S9 +38:55 +17:45 01:46 802 207 1009
81 Mihails Kudrjaševs 202 Fizmati 3:17:09 VL2 46 V72 +1:06:28 +1:03:57 02:02 663 125 788
82 Ilgvars Āboltiņš 146 Maratona klubs 3:17:13 VL4 4 V73 +1:06:32 +30:51 01:44 663 147 810
83 Lauma Briška 150 3:18:05 SL2 4 S10 +40:06 +40:06 01:37 798 226 1024
84 Andris Bāliņš 75 VSK Noskrien 3:18:16 VL2 47 V74 +1:07:35 +1:05:04 01:23 659 184 843
85 Dzintars Rērihs 17 VSK Noskrien Rieksti 3:18:27 VL2 48 V75 +1:07:46 +1:05:15 01:38 659 156 815
86 Artūrs Soročenkovs 113 Modelists-Konstruktors 3:18:47 VL2 49 V76 +1:08:06 +1:05:35 01:53 657 135 792
87 Guna Meistere 13 VSK Noskrien 3:20:40 SL2 5 S11 +42:41 +42:41 01:46 787 207 994
88 Agita Grizāne 48 VSK Noskrien 3:20:57 SL2 6 S12 +42:58 +42:58 02:18 786 159 945
89 Oliver Kask 74 3:22:34 VLJ 6 V77 +1:11:53 +1:11:53 03:01 645 85 730
90 Jānis Pugačs 170 Vēl pa aliņam? 3:22:35 VL2 50 V78 +1:11:54 +1:09:23 01:32 645 166 811
91 Toms Kaufmanis 127 Maratona klubs 3:23:49 VLJ 7 V79 +1:13:08 +1:13:08 01:50 641 139 780
92 Marta Zumberga 116 Siguldas izlase / Isostar 3:24:27 SL2 7 S13 +46:28 +46:28 01:25 773 258 1031
93 Līga Jurševica 213 zakitis_bizotajs 3:24:54 SL2 8 S14 +46:55 +46:55 01:46 771 207 978
94 Ruben Martinez 5042 3:25:32 VL2 51 V80 +1:14:51 +1:12:20 01:49 636 140 776
95 Māris Videmanis 94 1188.lv / Mežsusuri 3:25:42 VL2 52 V81 +1:15:01 +1:12:30 01:29 635 172 807
96 Linda Beldava 24 VSK Noskrien Vāveres 3:25:56 SL2 9 S15 +47:57 +47:57 01:52 767 196 963
97 Aivis Putnāns 149 3:26:04 VL2 53 V82 +1:15:23 +1:12:52 02:05 634 122 756
98 Edgars Goba 200 3:26:22 VL3 19 V83 +1:15:41 +51:48 02:30 633 102 735
99 Ludmila Joce 84 Moller Auto Ventspils/SIS 3:26:29 SL3 4 S16 +48:30 +27:20 01:31 765 241 1006
100 Guntars Siliņš 157 Krokus 3:26:59 VL3 20 V84 +1:16:18 +52:25 02:08 631 120 751
101 Magnus Zalsters 73 3:27:47 VL2 54 V85 +1:17:06 +1:14:35 02:42 629 94 723
102 Evija Vate 83 Engures Sportam 3:28:16 SL2 10 S17 +50:17 +50:17 01:31 759 241 1000
103 Armands Sudrabs 145 VSK Noskrien 3:29:30 VL2 55 V86 +1:18:49 +1:16:18 02:14 624 114 738
104 Raitis Puriņš 190 VSK Noskrien 3:29:33 VL4 5 V87 +1:18:52 +43:11 01:51 624 138 762
105 Mareks Tumašs 69 Spararats/Galeo Consulting 3:29:59 VL3 21 V88 +1:19:18 +55:25 01:36 622 159 781
106 Uģis Holsts 87 PURVA BRIDĒJS 3:30:06 VL3 22 V89 +1:19:25 +55:32 01:18 622 196 818
107 Mārcis Smalkais 40 Mazsalaca 3:31:55 VL2 56 V90 +1:21:14 +1:18:43 01:24 617 182 799
108 Irīna Štūla-Pankoka 191 Liepājas Vieglatlētikas klubs 3:32:03 SL2 11 S18 +54:04 +54:04 01:21 745 270 1015
109 Dzintars Dūdiņš 77 Siguldas izlase 3:32:25 VL3 23 V91 +1:21:44 +57:51 01:26 615 178 793
110 Ainārs Grīnvalds 81 Mammadaba 3:33:17 VL3 24 V92 +1:22:36 +58:43 02:41 613 95 708
111 Rihards Volfs 62 RajA 3:33:26 VL2 57 V93 +1:22:45 +1:20:14 01:16 612 201 813
112 Agris Liepa 192 3:33:35 VL2 58 V94 +1:22:54 +1:20:23 01:11 612 215 827
113 Edgars Lapiņš 88 3:33:58 VL2 59 V95 +1:23:17 +1:20:46 02:42 611 94 705
114 Mārtiņš Bērziņš 101 OK Kurmis 3:34:29 VL2 60 V96 +1:23:48 +1:21:17 01:41 609 151 760
115 Artūrs Ketlers 6 VSK Noskrien / SK Dzērvene 3:34:39 VLJ 8 V97 +1:23:58 +1:23:58 01:12 609 213 822
116 Edgars Bukšs 31 Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" 3:35:46 VL2 61 V98 +1:25:05 +1:22:34 01:29 606 172 778
117 Edgars Balunovs 155 Olainfarm 3:35:53 VL2 62 V99 +1:25:12 +1:22:41 02:17 605 112 717
118 Haralds Krievs 183 :) 3:36:15 VL3 25 V100 +1:25:34 +1:01:41 01:51 604 138 742
119 Lita Dzelme 68 - 3:36:47 SL3 5 S19 +58:48 +37:38 02:57 729 124 853
120 Vladislavs Aļehnovičs 89 DzSK "Lokomotīve" 3:37:05 VL2 63 V101 +1:26:24 +1:23:53 01:24 602 182 784
121 Yoram Kedem 126 3:39:29 VL3 26 V102 +1:28:48 +1:04:55 02:24 595 106 701
122 Denis Aļeksejevs 158 Vellapēda 3:40:28 VL2 64 V103 +1:29:47 +1:27:16 01:27 593 176 769
123 Arūnas Dubinskas 128 Šviesos Kariai 3:40:49 VL3 27 V104 +1:30:08 +1:06:15 02:37 592 97 689
124 Laura Dapkuvienė 159 3:40:58 SL2 12 S20 +1:02:59 +1:02:59 02:44 715 134 849
125 Māra Braslava 139 3:42:35 SLJ 4 S21 +1:04:36 +43:34 02:39 710 138 848
126 Austris Vasiļevskis 179 Exigen Services Latvia #optimized4running 3:43:05 VL2 65 V105 +1:32:24 +1:29:53 02:19 586 110 696
127 Jānis Kalniņš 1 VSK Noskrien 3:43:08 VL2 66 V106 +1:32:27 +1:29:56 01:56 586 132 718
128 Sintija Arbidāne 201 3:43:37 SL2 13 S22 +1:05:38 +1:05:38 01:51 706 197 903
129 Mārtiņš Menniks 212 Pats par sevi 3:44:04 VL2 67 V107 +1:33:23 +1:30:52 02:33 583 100 683
130 Justīne Savitska 140 3:44:50 SL2 14 S23 +1:06:51 +1:06:51 02:50 703 129 832
131 Kārlis Būmans 136 VSK Noskrien 3:45:01 VLJ 9 V108 +1:34:20 +1:34:20 02:31 581 101 682
132 Ģirts Krastiņš 164 3:45:02 VL2 68 V109 +1:34:21 +1:31:50 02:46 581 92 673
133 Sandis Kanbergs 109 Brīvsolis 3:45:54 VL2 69 V110 +1:35:13 +1:32:42 01:23 579 184 763
134 Laura Stūrīte 110 Brīvsolis 3:45:55 SL2 15 S24 +1:07:56 +1:07:56 01:56 699 189 888
135 Aija Rogāle 156 Krokus 3:46:28 SL3 6 S25 +1:08:29 +47:19 02:21 698 155 853
136 Eduards Mozulis 124 Engures sportam 3:46:36 VLJ 10 V111 +1:35:55 +1:35:55 01:54 577 134 711
137 Kaspars Purmalietis 18 Autolevi - auto nomas tīkls 3:47:04 VL2 70 V112 +1:36:23 +1:33:52 02:09 576 119 695
138 Baiba Močāne 5035 Gjensidige 3:47:09 SL2 16 S26 +1:09:10 +1:09:10 02:02 696 180 876
139 Andris Rēders 133 Rēderu banda 3:47:22 VL2 71 V113 +1:36:41 +1:34:10 02:30 575 102 677
140 Oskars Geide 144 Mana mīļākā komanda 3:47:39 VL2 73 V114 +1:36:58 +1:34:27 01:02 574 247 821
141 Helmuts Baņukalns 211 3:47:39 VL2 72 V115 +1:36:58 +1:34:27 01:25 574 180 754
142 Mārtiņš Malzubris 178 Zubru Trieciens 3:47:57 VL2 74 V116 +1:37:16 +1:34:45 02:41 573 95 668
143 Vineta Pētersone 9 VSK Noskrien 3:48:06 SL2 17 S27 +1:10:07 +1:10:07 02:02 693 180 873
144 Oskars Andersons 160 3:48:13 VL3 28 V117 +1:37:32 +1:13:39 02:27 573 104 677
145 Jānis Laursons 70 Fizkultūras nora 3:48:13 VL2 75 V118 +1:37:32 +1:35:01 01:44 573 147 720
146 Jānis Kokins 197 3:48:33 VLJ 11 V119 +1:37:52 +1:37:52 01:35 572 161 733
147 Ģirts Goško 49 Piedzīvojumu meklētāji 3:48:44 VL2 76 V120 +1:38:03 +1:35:32 02:50 571 90 661
148 Normunds Grava 21 3:50:42 VL3 29 V121 +1:40:01 +1:16:08 02:40 566 96 662
149 Andris Jonelis 5041 Maratona klubs/CRAMO 3:51:42 VL3 30 V122 +1:41:01 +1:17:08 01:29 564 172 736
150 Inta Cīmure 58 cīmurēni 3:52:25 SL2 18 S28 +1:14:26 +1:14:26 01:55 680 190 870
151 Didzis Raits 4 Mana mīļākā komanda 3:53:55 VL2 77 V123 +1:43:14 +1:40:43 01:00 559 255 814
152 Gunārs Grundštoks 205 VSK Noskrien 3:54:12 VL2 78 V124 +1:43:31 +1:41:00 02:42 558 94 652
153 Gunta Neija 42 VSK Noskrien 3:56:15 SL2 19 S29 +1:18:16 +1:18:16 01:58 669 186 855
154 Gunda Plūmane 64 Pēdu nav 3:57:08 SL3 7 S30 +1:19:09 +57:59 02:13 666 165 831
155 Arturs Kāpiņš 10 VSK Noskrien 3:57:16 VL3 31 V125 +1:46:35 +1:22:42 01:57 551 131 682
156 Heiki Prants 102 Võru Suusaklubi 3:57:47 VL3 32 V126 +1:47:06 +1:23:13 01:36 550 159 709
157 Vitālijs Jakovļevs 16 www.endo.lv 3:57:54 VL2 79 V127 +1:47:13 +1:44:42 02:35 549 99 648
158 Ilze Vaivode 195 3:58:36 SL2 20 S31 +1:20:37 +1:20:37 02:49 662 130 792
159 Juris Batars 44 VSK Noskrien 3:59:23 VL4 6 V128 +1:48:42 +1:13:01 02:41 546 95 641
160 Edgars Markševics 61 Sporta Patriots 3:59:26 VL2 80 V129 +1:48:45 +1:46:14 02:57 546 86 632
161 Guntars Būmans 137 4:01:01 VL3 33 V130 +1:50:20 +1:26:27 02:43 542 94 636
162 Evita Baltiņa 20 4:01:58 SL2 21 S32 +1:23:59 +1:23:59 02:04 653 177 830
163 Gintare Litvinaviciene 162 Begimo keliones 4:02:31 SL3 8 S33 +1:24:32 +1:03:22 03:08 651 116 767
164 Sergejs Zikovs 143 ?????????? ???????? 4:02:54 VL4 7 V131 +1:52:13 +1:16:32 02:39 538 96 634
165 Dace Veipa 50 VSK Noskrien Vāveres 4:02:54 SL2 22 S34 +1:24:55 +1:24:55 02:24 650 152 802
166 Ieva Grauduma 173 4:03:52 SLJ 5 S35 +1:25:53 +1:04:51 02:27 648 149 797
167 Andulis Šmidlers 204 VSK Noskrien / LSC 4:05:55 VL3 34 V132 +1:55:14 +1:31:21 02:31 531 101 632
168 Armands Klotiņš 171 4:06:24 VL3 35 V133 +1:55:43 +1:31:50 01:38 530 156 686
169 Andris Rozenbergs 100 SK Sigulda 4:07:01 VL2 81 V134 +1:56:20 +1:53:49 02:31 529 101 630
170 Aiga Rozenberga 98 SK Sigulda 4:07:01 SL2 23 S36 +1:29:02 +1:29:02 02:31 640 145 785
171 Santa Roze 56 VSK Noskrien / Divplākšņi 4:07:17 SL3 9 S37 +1:29:18 +1:08:08 02:23 639 153 792
172 Raivis Vilūns 165 4:07:39 VL2 82 V135 +1:56:58 +1:54:27 02:20 528 109 637
173 Ēriks Dovnarovičs 5033 VSK Noskrien / Divplākšņi 4:08:01 VL2 83 V136 +1:57:20 +1:54:49 01:54 527 134 661
174 Zane Vanaga 28 VSK Noskrien 4:10:48 SL2 24 S38 +1:32:49 +1:32:49 02:32 630 144 774
175 Sergejs Kubraks 19 Engures sportam 4:11:37 VL3 36 V137 +2:00:56 +1:37:03 02:22 519 108 627
176 Signe Pļaveniece 193 4:11:57 SL2 25 S39 +1:33:58 +1:33:58 02:40 627 137 764
177 Svetlana Puce 63 4:13:59 SL3 10 S40 +1:36:00 +1:14:50 02:34 622 142 764
178 Mārcis Jēgers 35 Psyhopath 13 / VSK Noskrien 4:15:01 VL2 84 V138 +2:04:20 +2:01:49 02:39 512 96 608
179 Andis Rinkevics 30 Mārdža 4:15:30 VL2 85 V139 +2:04:49 +2:02:18 02:50 511 90 601
180 Sandis Krutovs 27 PaBaso.lv 4:17:49 VL2 86 V140 +2:07:08 +2:04:37 01:54 507 134 641
181 Māra Lākute 15 Nūjo ar vēju 4:17:58 SL2 26 S41 +1:39:59 +1:39:59 02:02 612 180 792
182 Līga Linuža 91 4:19:46 SLJ 6 S42 +1:41:47 +1:20:45 02:37 608 139 747
183 Kristīne Gržibovska 7 VSK Noskrien / SK Dzērvene 4:25:29 SL2 27 S43 +1:47:30 +1:47:30 01:47 595 205 800
184 Andris Melnis 45 VSK Noskrien 4:25:30 VL2 87 V141 +2:14:49 +2:12:18 02:07 492 120 612
185 Daiga Greiškāne 55 VSK Noskrien 4:27:47 SL3 11 S44 +1:49:48 +1:28:38 02:56 590 124 714
186 Evita Ozola 34 VSK Noskrien 4:32:32 SL2 28 S45 +1:54:33 +1:54:33 02:20 580 156 736
187 Randa Misāne 138 4:34:05 SL2 29 S46 +1:56:06 +1:56:06 03:27 576 106 682
188 Iveta Penkule 208 Mana labākā komanda 4:36:03 SL2 30 S47 +1:58:04 +1:58:04 03:07 572 117 689
189 Māris Penkulis 207 4:36:03 VL4 8 V142 +2:25:22 +1:49:41 03:05 473 83 556
190 Imants Ločmelis 46 Nūjo ar vēju 4:38:20 VL4 9 V143 +2:27:39 +1:51:58 02:27 470 104 574
191 Aldis Bērziņš 37 Tukums 4:38:34 VL4 10 V144 +2:27:53 +1:52:12 02:39 469 96 565
192 Līga Vībure 33 4:38:34 SL2 31 S48 +2:00:35 +2:00:35 01:58 567 186 753
193 Ginta Viļuma 152 4:39:19 SL2 32 S49 +2:01:20 +2:01:20 02:59 566 122 688
194 Aigars Žodziņš 5047 4:40:08 VL3 37 V145 +2:29:27 +2:05:34 03:24 467 75 542
195 Ilze Rata 39 Exigen Services Latvia #optimized4running 4:40:24 SL4 1 S50 +2:02:25 +00:00 02:45 563 133 696
196 Benita Ločmele 180 Nūjo ar vēju 4:43:00 SL4 2 S51 +2:05:01 +02:36 02:46 558 132 690
197 Aija Dzeņkovska 8 4:43:02 SL3 12 S52 +2:05:03 +1:43:53 02:47 558 131 689
198 Juris Rāts 172 kamparmazi 4:45:04 VL4 11 V146 +2:34:23 +1:58:42 02:52 458 89 547
199 Gaida Ķerve 67 Nūjo ar vēju 4:47:23 SL4 3 S53 +2:09:24 +06:59 02:50 550 129 679
200 Normunds Vilūns 141 VSK Noskrien 4:53:38 VL3 38 V147 +2:42:57 +2:19:04 03:25 445 75 520
201 Eva Burvāne 41 5:00:37 SL3 13 S54 +2:22:38 +2:01:28 03:05 526 118 644
202 Raimonds Auziņš 153 Nūjo ar vēju 5:02:31 VL3 39 V148 +2:51:50 +2:27:57 02:12 432 116 548
203 Lāsma Āboliņa 36 VSK Noskrien 5:21:44 SL3 14 S55 +2:43:45 +2:22:35 02:55 491 125 616
204 Ilze Palmbaha 5040 5:25:27 SL3 15 S56 +2:47:28 +2:26:18 03:03 485 120 605
205 Arvis Stivriņš 132 Sporta Patriots Tukums DNF
206 Mārtiņš Puriņš 117 Siguldas izlase / Isostar DNF
207 Normunds Gudens 148 DNF