baneris_862px

Lietošanas pamācība

Lai Stirnu buka distances būtu pieejamas mobilajā telefonā vispirms ir jālejupielādē LVM GEO Mobile lietotne. LVM GEO Mobile ir bezmaksas lietotne, kas pieejama uz mobilajām ierīcēm ar Android un iOS operētājsistēmām. Lietotne nodrošina iespēju orientēties dabā gan tiešaistes, gan bezsaistes režīmā, izmantojot atrašanās vietas noteikšanas funkcionalitāti un plašu klāstu ar fona kartēm. Stirnu bukiem lietotne ļauj attālināti izpētīt distanču maršrutus, skatot tos uz dažādiem fona servisiem (ortofoto kartes, zemes virsmas reljefa modeļa, zemes virsmas slīpuma modeļa, u.c.) un pārklājot tos ar augstumlīknēm.

Karte_280

Android lietotāji LVM GEO Mobile lietotni var lejupielādēt Google Play veikalā,

iOS lietotāji LVM GEO Mobile lietotni var lejupielādēt AppStore.

Kad lietotne ir uzinstalēta, tad katra distance var tikt lejupielādēta telefonā atverot zemāk redzamās saites:
Lūsis Stirnu buks Zaķis Vāvere

Pārslēgties starp karšu slāņiem un distancēm var lietotnes izvēlnes sarakstā ekrāna kreisajā pusē:

Slani_280

Tiešsaistes režīmā lietotnē pieejama LVM fona karte, OpenStreetMap fona karte, ortofoto karte infrasarkanajā spektrā, ortofoto karte un satelītkarte, kā arī fona servisi, kas klāj pusi Latvijas teritorijas – zemes reljefa modelis un zemes slīpuma modelis. Fona kartes iespējams pārklāt ar LVM apskates objektiem, kā arī veģetācijas vainagu modeli un augstumlīknēm, kas arī pieejami pusei Latvijas teritorijas. Lejupielādei bezsaistes režīmā pieejama LVM fona karte un visas Stirnu buka distances.

Ja nepieciešams dzēst distanču failus vai beizsaistes kartes, tad to var izdarīt var lietotnes izvēlnes sarakstā ekrāna kreisajā pusē sadaļā “Konfigurācija”:

 
Reģistrēties