#EsesmuStirnubuks
  - spied uz savu numuru (#) un nokļūsti #esesmustirnubuks profilā.
# Grupa Dalībnieks Komanda Pilsēta Apmaksa
10097 Z1 Romans Malihins Infiniti Rēzekne
10098 M1 Margarita Malihina Infiniti Rēzekne
10196 Z1 Roberts Paulovskis Brocēni Brocēni
10630 Z1 Gustavs Lorencs Pavasari Talsi
10669 M1 Beāte Hertele Saldus
10670 M1 Amanda Hertele Saldus
11406 Z1 Intars Grigors Tukums
11616 M2 Kristiāna Šaripa Tukums
11741 Z1 Kārlis Gornavs SK Sigulda Sigulda
11742 Z1 Jēkabs Gornavs SK Sigulda Sigulda
13894 M1 Millija Benta Rīga
14179 M1 Alise Reingole Privātbūve Smiltene
14960 Z1 Toms Bartušauskis Doles sala Doles sala
15091 M1 Melānija Semjonova SPORTLAND Jaunolaine
15799 Z1 Rainers Vate Engures Sportam Tukums
15827 Z1 Bruno Sprincis Ogre
16102 Z1 Markuss Āboliņš Talsi
16575 M1 Ance Rozīte Madona
16893 Z1 Ričards Kleins Engures vidusskola Ķesterciems
16907 Z1 Mārtiņš Cišs SIA LATTELECOM Rīga
16948 Z1 Aksels Sproģis Saldus
16949 M1 Nellija Sproģe Saldus
17300 Z1 Jegors Seļuto Rīga
17301 M1 Marija Seļuto Rīga
17364 M1 Rasa Rikveile Ikšķile
17365 M1 Elza Rikveile Ikšķile
17377 M1 Rebeka Reinika Ogre
17572 M1 Linna Upīte Talsi
17595 Z1 Vladislavs Stepanovs Rīga
17680 Z1 Danils Markševics Mazais Sporta Patriots Tukums
17681 M1 Elizabete Markševica Mazā Sporta Patriote Tukums
17800 M1 Paula Nikola Liepa Tukums
17802 M1 Līva Liepa Tukums
17813 Z1 Kārlis Paikens Rīga
17915 Z1 Mārtiņš Saliņš Rīga
17917 Z1 Regnārs Saliņš Rīga
17982 M1 Diāna Fišere Dobele
17988 Z1 Roberts Grīnvalds Valdemārpils
18057 M1 Emīlija Terēze Rudzīte Lapmežciems
18058 M1 Sanija Ločmele Kalnciems
18059 M1 Sofija Ločmele Kalnciems
18172 Z1 Ričards Gribs SALASPILS Salaspils
18199 M1 Laurita Meiere VENDEN Rīga
18357 M1 Diāna Fišere Dobele
18669 M1 Austra Jēkabsone Engures vidusskola Ķesterciems
18723 Z1 Austris Misāns Liepāja
19077 M1 Marta Bartušauska Doles Sala Doles sala
19172 M1 Keita Kalva Kegums Kegums
19174 Z1 Mārtiņš Āboliņš Talsi
19175 Z1 Mārtiņš Āboliņš Talsi
19220 Z1 Hugo Otomers Roja
19257 M1 Alise Tūlika Liepāja
19259 Z1 Oskars Tūliks Liepāja
19263 Z1 Marks Ševčenko Liepāja
19264 Z1 Dāvids Ševčenko Liepāja
19274 Z1 Emīls Bomis Swedbank Rīga
19277 Z1 Renārs Ābols Jaunmārupe
19278 M1 Samanta Ābola Jaunmārupe
19319 M1 Dārta Levkāne Odis Food Ikšķile
19324 Z1 Miķelis Rutkis Rīga
19330 Z1 Patriks Kovaļovs Pokaiņu mežs Dobeles nov.
19336 M1 Signe Broliša BROLIŠI Rīga
19368 M1 Elīza Ērenfrīde Rīga
19376 M1 Rebeka Čekstere Mārupe
19393 M1 Ieva Bērziņa Talsi
19394 M2 Ance Bērziņa Talsi
19420 M1 Marta Loca Ozolnieki
19422 Z1 Markuss Zālītis Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava
19428 M1 Vanesa Pērkuma Tukums
19446 Z1 Kurts Kristians Pakulis Dobele Dobele
19466 Z1 Miķelis Kalniņš Jelgava
19467 Z1 Renārs Kalniņš Jelgava
19491 Z1 Martins Rainers Čeksters Ķekava
19522 Z1 Patriks Buliņš Zemgales Ziņas Pikalne
19549 Z1 Kristofers Aksenoks Rīga
19557 Z1 Augusts Bērze Tukums
19563 M1 Ance Kangare Barkava
19571 M1 Sabīne Krieva Dog Sport Carnikava Garkalne
19592 Z2 Kārlis šķiliņš Talsu novads
19593 M1 Rūta šķiliņa Talsu novads
19597 M1 Rūta Mellenberga Talsi
19609 M1 Kerlīna Balode Valmiera
19610 M1 Keidija Balode Valmiera
19629 M1 Elizabete Dobele Rīga
19639 M1 Ieva Marta Mačevska Jelgava
19640 M1 Paula Marija Mačevska Jelgava
19652 Z1 Krišjānis Davidčuks Stāmučnieki Limbaži
19656 M1 Marija Paramonova Rīga
19664 M1 Hanna Dmitrijeva Rīgas rajons
19669 Z2 Arturs Vertijs Rīga
19679 M1 Elza Bundzēna Jelgava
19701 Z1 Gustavs Bērziņš Rīga
19703 Z1 Ričards Joničenko Repojošie skeleti Talsu novads, lībagu pag., Ķalnjēči"
19707 M1 Anna Klagiša Ātrie susuri Rīga
19708 Z1 Artūrs Pormanis Rīga
19717 Z1 Renārs Dadeiks Rīga
19722 M1 Luize Miezite piradzins Bigaunciems
19729 Z1 Jānis Zālītis Rīga
19747 M1 Elza Vītola Sigulda
19750 M1 Emīlija Abiļeva New Village Workout Rīga
19754 M1 Madlēna Freimane Sunīši
19758 Z2 Roberts Celmiņš Jelgavas novads
19768 M2 Sofija Seduna Tukums
19771 Z1 Marks Grimma Tukums
19772 M1 Elīza Bērziņa Sigulda
19801 M1 Elīza Fokerote Vientuļais vilks Upeslejas
19811 M1 Linda Zimerte Zimerti Tukums
19814 Z2 Regnārs Zimerts Zimerti Tukums
19816 Z1 Matejs Purviņš Rīga
19817 M1 Amēlija Purviņa Rīga
19824 Z1 Gundars Bēms Jelgavas novads
19827 Z1 Kārlis Bēms Jelgavas novads
19828 Z1 Kārlis Gedrovičs Jaunmārupe
19831 Z1 Toms Rūdulis Tukums
19835 Z1 Kristiāns Bertrands Rīga
19845 M1 Anna Sprynglova Rīga
19846 Z1 Vojtech Spryngl Rīga
19850 Z1 Rūdolfs Bents Rīga
19860 Z2 Kristers Rimša Tukums
19870 M2 Elza Marija Ciema Jurmala
19872 Z1 Ernests Liepiņš Lustes Tukums
19898 Z1 Edgars Redisons Tērvetes dabas parks Tērvete
19904 Z1 Bruno Ivanovs Rīga
19910 Z1 Matej Fikrle RK Svata Mārupe
19914 M1 Katrīna Maldute Gjensidige Ķekava
19920 M1 Evelína Andrusa Andrusi Márupe
19928 Z1 Emīls Šīmanis Peintbola parks 2xL Tukums
19931 M1 Ilze Šīmane Peintbola parks 2xL Tukums
19942 M1 Emīlija Olte Jūrmala
19943 Z1 Edvards Olte Jūrmala
19944 Z1 Timurs Saldābols Rīga
19947 M1 Elza Graikste Tukums
19956 M1 Rūta Meiere OK Ziemeļkurzeme Ugāle
19957 M1 Laura Ozolniece SAULKRASTI Saulkrasti
19964 Z1 Gustavs Tenbergs Engures sportam Plieņciems
19972 M1 Polina Kendenkova Rīga
19979 M1 Adriana Treide Saldus
19990 M1 Māra Lazda Rīga
19994 Z1 Edžus Ābols Garkalne
19995 Z1 Kristaps Ābols Garkalne
20016 M1 Sanija Geceviča Smārdes pamatskola Engures novads
20018 Z1 Markuss Behmanis Smārdes pamatskola Engures novads
20019 Z1 Valts Čilipāns Smārdes pamatskola Engures novads
20032 Z1 Kristaps Lode Smārdes pamatskola Engures novads
20039 Z1 Linards Prombergs CrossFit Rīdzene 1 Carnikava
20072 Z1 Kristaps Ķikulis Jelgava
20084 Z1 Ernests Miķītis Ozolnieku novads
20093 M1 Adele Krieva Dog Sport Carnikava Garkalne
20105 Z1 Ernests Kančs SSK Bebra Ādaži
20106 Z1 Kristofers Kančs SSK Bebra Ādaži
20115 M1 Ieva Kalniņa Māšuki Tukums
20116 M2 Katrīna Kalniņa Māšuki Tukums
20120 Z1 Eduards Fogels Tukums
20121 Z1 Henrijs Fogels Tukums
20124 Z1 Mārtiņš Rūdulis Olimpieši Tukums
20126 M1 Enija Miļkeviča Latvijas Vieglatlētikas Savienība Baltezers
20127 M1 Luīze Sturme Latvijas Vieglatlētikas Savienība Baltezers
20131 Z2 Raiens Dejus Rīga
20142 M1 Emīlija Rosicka Cukuri Tīnūži
20143 Z1 Rojs Tjarve Rīga
20145 Z1 Tālis Zāns Rīga
20156 M1 Dātra Gintere Jelgava
20167 M1 Enija Jakuška BAUERFEIND Rīga
20170 M1 Elīza Leščinska Zoorbagan Lapmežciems
20176 M1 Anna Elīze Glāzīte Glāzīši Team Rīga
20189 M2 Evelina Ozoliņa BANDANA.LV Salaspils
20200 M1 Ieva Marcinkeviča Sigulda
20207 M1 Jete Beleviča Ogre
20208 M1 Enija Cēbere saldus boksa klubs Saldus
20241 Z1 Emīls Karlsbergs Jelgava
20242 M1 Kristīne Takere Mur Rīga
20247 Z1 Dominiks Pētersons VSK Noskrien Kocēnu novads
20248 M1 Marija Valceva Vaļcevi Rīga
20258 Z1 Andrey Filippovich Rīga
20259 M1 Anna Filippovich Rīga
20262 M1 Ance Paula Gaidišķe Jelgavas novads
20269 M1 Nora Asmiņa Tukums
20271 Z1 Reinis Jakubovskis Tukums
20276 Z1 Jēkabs Čivčišs Irlava Irlava
20280 Z1 Krišjānis Lanka TRX Cēsis Smiltene
20287 M2 Madara Bāriņa Saulkalne
20296 Z1 Rihards Teters-Teterovskis Alūksne
20308 Z1 Gustavs Ziemelis Jelgava
20311 M1 Evelīna Pauriņa Tīnūži
20312 M1 Luīze Pauriņa Tīnūži
20315 M1 Ramona Putreniece Rīga
20317 M1 Paula Irbe Talsu pauguraines Zaķi Talsi
20320 Z1 Teo Reimarts SMILE&Run Rāmava
20326 Z1 Edvards Gailis Ogresgals
20330 Z1 Tornike Gulua LMD.LV Rīga
20331 Z1 Luka Zalsters Iecava
20332 M1 Katrīna Mozule Milzkalne Engures novads
20335 Z1 Kārlis Kalējs BALTAIS Rīga
20336 M1 Sofiko Gulua LMD.LV Rīga
20343 M1 Rasa Raboviča Salaspils Salapils
20345 M1 Evija Akaševa Madona
20357 Z1 Edijs Dobelis Jēkabpils
20361 Z1 Edvards Vācietis Jaunmārupe
20367 M1 Sabīne Klotiņa Rīga
20387 M1 Dārta Tribocka Ogre
20398 M1 Madara Skulte Rīga
20400 Z1 Krišjānis Skulte Rīga
20412 M1 Ērika Aleksandra Balceraite Jelgava
20414 M1 Zane Krastiņa Ogre
20416 M1 Daniela Liepiņa Rīga
20418 Z1 Jēkabs Beiers SK Katrīna Kuldīga
20419 Z1 Leons Peļņa Cerību spārni Ragana
20420 Z1 Valters Beiers SK Katrīna Jelgava
20421 Z1 Teodors Peļņa Cerību spārni Ragana
20422 M1 Elīna Vahere-Abražune Rīga
20423 M1 Evelīna Lazdāne SUSURS Tukums
20425 Z1 Rihards Kolāts Smārde
20430 M1 Līva Kolāte Smārde
20439 M1 Paula Kārkliņa Dobeles Dzirnavnieks Dobele
20440 M1 Viktorija Brente Rīga
20444 Z1 Edgars Upītis Jelgava
20446 M1 Samanta Jakovļeva JK-TEAM Salaspils
20447 M1 Helēna Bernovska Efectio Rīga
20449 M1 Dita Tropa Mikši Tukums
20453 Z1 Gustavs Neimanis Maratona klubs Ventspils
20454 M1 Adrija Pļavarāja Maratona klubs Ventspils
20456 Z1 Ansis Fogelis Cēsis
20486 M1 Lizete Bērziņa Bauerfeind Latvia Rīga
20487 Z1 Krišs Keino Rīga
20489 M1 Kerija Leiburga Zemgales Ziņas Dobele
20493 Z1 Kristaps Skudra Skudras Mārupe
20495 Z1 Jēkabs Skudra Skudras Mārupe
20498 Z1 Adrians Brīvība Visma Active Rīga
20512 Z1 Roberts Emīls Beitiks Līgatne
20520 M1 Keita Delvere Dobele
20521 Z1 Mikus Klaperis Čapeži Babīte
20523 M1 Evelīna Pocevičus Dobele
20524 M1 Līva Klapere Čapeži Babīte
20526 Z1 Toms Zinkevičs Valmiera
20528 Z1 Alberts Juhnevics Čapeži Rīga
20539 Z2 Ernests Solovjovs Talsu pakalnu klubs Talsi
20548 M1 Katrīna Māliņa Rīga
20550 Z1 Edvards Hercmanis Milzkalne
20551 Z1 Sidnijs Liepa Jūrmala
20567 Z1 Valters Šakars Engures vidusskola Ķesterciems
20575 M1 Grēta Grasmane Rīga
20579 Z1 Renārs Ločmelis Patria Sportland Rīga
20581 Z1 Pēteris Pudāns Rīga
20582 M1 Amanda Loce Lynxdojo Rīga
20590 Z1 Justs Dambergs SPORTLAND Rīga
20592 Z1 Mārcis Dambergs SPORTLAND Rīga
20597 Z1 Gustavs Kuplis WWW.RUNNING.LV Mārupe
20603 M2 Ieva Kalniņa-Vīndedzkalna Āgenskalna sākumskola Rīga
20614 M1 Eva Auziņa Auzas Smārde
20615 M1 Rūta Auziņa Auzas Smārde
20619 Z1 Jegors Gribkovs Jurmala
20622 Z1 Luiza-Marija Kubraka Engures Sportam Tukums
20630 Z1 Marats Bogdanovs Rīga
20637 M1 Madara Bērziņa Ogre
20639 M1 Jana Voitovič Perm Perm
20655 Z1 Ernests Ozoliņš Brankas
20670 M1 Marta Priecuma Benu Ropaži
20671 Z1 Reinis Zaļkalns Patria Sportland Pāvilosta
20674 Z1 Tomass Bramans Engures sportam Baldone
20694 M1 Marta Vasiļevska Susurs, Balodis un Patriki Carnikava
20699 M1 Emīlija Ivanāne Jaunmārupe
20718 M1 Keitlīna Sauana Tukums
20719 M1 Isabella Adijane Tukums
20743 Z2 Rihards Plaviņš Engures vidusskola Ķesterciems
20748 Z1 Igors Idoux Marnes-La-Coquette
20749 M1 Īrisa Idoux Marnes-La-Coquette
20753 Z1 Horens Liekniņš Rīga
20760 M1 Anna Margareta Grīnberga Rīga
20761 Z1 Jēkabs Gulbis Jelgava
20762 M1 Līva Elza Čače Venden Piņķi
20764 M1 Anete Ivanova Venden Piņķi
20766 Z1 Regnāra Ivanovakrenbergs Venden Piņķi
20774 M1 Marta Stabulniece Teiksma Rīga
20776 Z1 Gusts Gudēvics VSK Noskrien Jelgava
20778 Z1 Mārcis Gudēvics VSK Noskrien Jelgava
20781 M1 Rūta Zilgalve Rīga